Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lentvaryje pradingęs ir Kaune be sąmonės rastas aštuoniolikmetis Dmitrijus Knelis policijai užminė mįslę

Dmitrij Knel
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr. / Dmitrijus Knel buvo ieškomas kaip dingęs be žinios.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno klinikose gydomas sunkiai susižalojęs 18-metis moksleivis iš Trakų rajono Dmitrijus Knelis, kuris iškrito per laiptinės langą tarp 4 ir 5 aukštų. Lentvario mokyklos bendruomenė šokiruota dėl šio įvykio – vaikinas yra pažangus moksleivis, olimpiadų ir protų mūšių dalyvis, dėl jo elgesio klasėje nekildavo jokių rūpesčių.

„Esame nustebinti, jis nėra iš tokių vaikų, kurie neprižiūrėti, nesimokantys, sudėtingo elgesio. Atvirkščiai – Dmitrijus visada buvo pažangus moksleivis, nekeldavo jokių rūpesčių“, – 15min.lt teigė Lentvario 1-osios vidurinės mokyklos direktorius Vladimiras Pileckis.

Pileckis
Vladimiras Pileckis
Jis tikino, kad jaunuolis negalėjo patirti ir bendraamžių patyčių.

Lentvario miestelio komanda „Ferrari“, kurioje buvo ir D.Knel, laimėjo pirmąją vietą iš 2099 visos Lietuvos komandų.

Jau kelerius metus D.Knelis dalyvauja matematikos konkursuose „Kengūra“, moksleivių olimpiadose, laimi prizines vietas. Šiuo metu jis yra abiturientas.

Prieš kelerius metus D.Knelis dalyvavo „Protų kovoje“ su Gustavu (LRT laidos „Gustavo enciklopedija“ kūrėju Audriumi Rakausku). Renginys buvo skirtas gimtajai kalbai, o Lentvario miestelio komanda „Ferrari“ , kurioje buvo ir D.Knelis, laimėjo pirmąją vietą iš 2099 visos Lietuvos komandų.

Į mokyklą atėjo sužalotas ir dingo

Praėjusį ketvirtadienį policija buvo paskelbusi 18-mečio D.Knel paiešką. 

Tą dieną vaikinas atėjo į mokyklą su apvyniotu tvarsčiais kaklu ir sužalotomis rankomis. Jis paliko savo kuprinę budinčiai mokyklos darbuotojai ir išėjo poliklinikos link. Krepšyje buvo knygos, jo asmens tapatybės kortelė, moksleivio pažymėjimas.

V.Pileckio teigimu, niekas nežino, kas vaikinui buvo atsitikę. „Žinome tik tiek, kad jis nesusižalojo mokykloje“, – teigė jis.

Vaikinui negrįžus į mokyklą iki pamokų pabaigos, pedagogai paskambino D.Knel tėvams. Atvykusi motina irgi nežinojo, kur dingo jos sūnus. Dėl to apie tai informavo policiją.

Pareigūnai su šunimis bandė rasti jo pėdsakus, bet jie greitai dingo, tik išsiaiškinta, kad jaunuolis neišvažiavo traukiniu, nes ties geležinkelio stotimi nerasta jokių jo pėdsakų. Maršrutiniai autobusai į Kauną iš Lentvario irgi nekursuoja.

Vakarop vaikino ieškojo jau ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos aviacijos rinktinės sraigtasparnis, bet taip pat nesėkmingai.  

Rastas be sąmonės Kaune

Kitą dieną 6 val. 45 min. Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose esančioje Verkių gatvėje, prie daugiabučio gyventojai pamatė be sąmonės gulintį jaunuolį ir iškvietė medikus. Manoma, kad jis iškrito per laiptinės langą tarp 4 ir 5 aukštų.

Policijos pareigūnams kilo įtarimas, kad sunkiai sužalotas jaunas vyras yra tas pats žmogus, kuris dingo Trakų rajone. Tai patvirtino ir dingusiojo tėvai, kurie atskubėjo į Kauną.

Vaikinas šiuo metu gydomas Kauno klinikose. Jis patyrė daug lūžių ir sutrenkimų. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min