Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lexus“ skrydis Panevėžyje: nukentėjo šeši automobiliai ir pats kaltininkas

„Lexus” avarija Panevėžyje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / "Lexus" avarija Panevėžyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Panevėžyje užregistruotas eismo įvykis, kokio šiame mieste nebuvo jau senokai. Kaip manoma, nemažu greičiu važiavęs „Lexus“ rėžėsi į Ateities gatvėje išrikiuotus automobilius. Avarijos metu daugiau ar mažiau apgadintos net šešios transporto priemonės. „Lexus“ vairuotojas nugabentas į ligoninę, tačiau, kaip paaiškėjo sekmadienį, susižalojo palyginti nestipriai.

Atsitrenkė į stovinčius automobilius

Avarija Ateities gatvėje įvyko prieš pat 23-ią valandą. Dėl kol kas nežinomų priežasčių automobilis „Lexus“ metėsi į dešinę pusę ir atsitrenkė į ten stovėjusį „Saab“. Smūgio būta tokio stipraus, kad pastaroji transporto priemonė užšoko ant šaligatvio ir apgadino priekyje stovėjusį BMW. Tuomet BMW atsitrenkė į „Fiat“, o galiausiai smūgio jėgos likučiai atiteko dviem, už „Fiat“ stovėjusiems automobiliams „Audi“.

Tomo Markelevičiaus nuotr./
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Lexus“ avarija Panevėžyje

Prireikė medikų pagalbos

Į avarijos vietą netrukus atvyko du policijos pareigūnų ekipažai ir greitosios medicinos pagalbos komanda. Specialiųjų tarnybų darbuotojai padėjo išlipti „Lexus“ vairuotojui. Pirminiais duomenimis, vyras didesnių sužalojimų išvengė.

Beje, smūgio metu nesuveikė apynaujo „Lexus“ oro pagalvės. Avarijos vietoje susirinkę praeiviai svarstė, kad galbūt automobilyje jų nėra visai.

Tomo Markelevičiaus nuotr./
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Lexus“ avarija Panevėžyje

Automobilį nusipirko prieš savaitę

Kadangi avarija įvyko gatvėje prie pat gyvenamųjų namų, netrukus įvykio vietoje susirinko nemažai žiūrovų. Taip pat atsirado ir nakvoti pastatytų bei nukentėjusių automobilių savininkai.

Labiausiai avarijoje sumaitoto „Saab“ vairuotojas sakė, kad čia negyvena, o tiesiog atvyko pas savo mamą. Dar apmaudesnę istoriją papasakojo BMW savininkas. Anot vyro, jis automobilį nusipirko vos prieš savaitę. Kiti incidente dalyvavę automobiliai apgadinti kiek mažiau.

Nuostolius eismo dalyviams atlygins draudimas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./
Tomo Markelevičiaus nuotr./„Lexus“ avarija Panevėžyje

Smalsuoliai aptarinėjo galimas priežastis

Policijos pareigūnai įvykio vietoje komentuoti avarijos aplinkybių linkę nebuvo. Anot jų, „Lexus“ vairavusio vyro parodymai bus užfiksuoti vos tik medikai avarijos kaltininką apžiūrės. Taip pat tuomet paaiškės, ar vyras automobilį vairavo blaivus.

Kokiu greičiu važiavo „Lexus“ nustatyti nebus lengva. Ant asfalto nesimatė jokių stabdymo žymių. Po avarijos nemažai darbo turėjo ir techninės pagalbos automobilis, kuriam iš įvykio vietos teko išgabenti ne tik avarijos kaltininko „Lexus“, bet ir visiškai suniokotą „Saab“.

Papildyta

Sekmadienį ryte paaiškėjo, kad „Lexus“ vairavęs 43 – ejų metų vyras įvykio metu buvo blaivus ir atsipirko tik sumušimais. Po apžiūros vairuotojas paleistas gydytis namo.

Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biuro KPK II-ojo būrio vyriausiojo patrulio M.O. tarnybiniame pranešime užfiksuota, kad lapkričio 14 d. maždaug 22.43 val. Panevėžyje, Ateities g., R.P., gimęs 1970 m., gyvenantis Panevėžyje, Kniaudiškių g., vairuodamas automobilį „Lexus GS 430“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į stovintį automobilį „Saab“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į priekyje jo stovintį „BMW 325“, šis nuo smūgio į priekyje jo stovintį „Fiat Stilo“, o šis nuo smūgio atsitrenkė į priekyje stovintį „Audi 80“, kuris nuo smūgio kliudė priekyje stovintį „Audi 100“.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Lexus“ vairuotojas, Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jam nustatytas krūtinės sumušimas, galvos smegenų sutrenkimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Avarijos aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min