TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Liepsnose žmoną pražudęs ir savo namus Raseinių r. sudeginęs vyras stos prieš teismą

Įvykio vietoje
Vytaliaus Judicko / „Alio, Raseiniai“ nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, kad name, kuris sudegė Bralinskiuose, gyveno kaltinamasis R. K. su savo žmona ir jos jaunesniu broliu. Tą lemtingą dieną sutuoktiniai išgėrinėjo, kai galiausiai tarpusavyje susipyko. Nieko nesakęs R. K. išėjo iš namo, o po kelių minučių grįžo su benzino kanistru.

Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje pasikėsinimu nužudyti ir nužudymu kaltinamas penkiasdešimtmetis Raseinių rajono gyventojas R. K.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2017 metų kovo 11-osios popietę Raseinių rajone esančiame Bralinskių kaime įvykusi nelaimė buvo alkoholio vartojimo pasekmė.

Žinia apie įvykį Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė, kai buvo pranešta apie degantį namą ir jame esančią neįgalią moterį. Pagalbos prašė iš ugnies apimto namo ištrūkęs neįgalios moters brolis. Jis buvo ne vienas, savo žmoną bandė gelbėti sodyboje taip pat buvęs jos vyras. Deja, moters išgelbėti nepavyko.

Atliekant ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad moters žūtis nebuvo šiaip sau nelaimingas atsitikimas. Pareigūnų žvilgsniai iš karto krypo į žuvusios moters sutuoktinį, kuris prisipažino, kad norėdamas pagąsdinti savo žmoną, ją padegė.

Padegėjas, suvokęs, ką padarė, puolė gelbėti žmonos, bet buvo vėlu.

Vyras apliejo namus ir virtuvėje stovėjusią žmoną skysčiu, numetė degtuką ir pabėgo. Užkabinęs duris kabliuku R. K. namuose paliko tik su lazda paeinančią žmoną ir jos brolį. Plykstelėjus ugniai brolis išdaužė langą ir ištrūko į kiemą, o padegėjas, suvokęs, ką padarė, puolė gelbėti žmonos.

Abu vyrai atsipirko nudegimu, o moteriai padėti nepavyko. Kaltinamasis ilgą laiką buvo gydomas ligoninėje ir kovojo už savo gyvybę.

Baudžiamasis kodeksas už tokį nusikaltimą numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos, rašoma Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus penktadienį paviešintame pranešime.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Šiaulių apskrities VPK Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min