Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 12:45

Lietuviai Airijoje nuteisti dėl mėginimo atsikratyti lavono

Keturi vyrai Airijoje nuteisti už tai, kad mėgino atsikratyti nužudytos 30-metės Rebeccos French lavono, sudegindami jį jos automobilio bagažinėje. Moteris buvo mirtinai sumušta, rašo Airijos laikraštis „The Irish Times“.

Trims iš keturių nuteistųjų dalis realios laisvės atėmimo bausmės buvo pakeista lygtine, nes jie pažadėjo atlikę bausmę grįžti į gimtąsias šalis – Lietuvą ir Lenkiją. Dalis realios bausmės lygtine pakeista ir ketvirtam nuteistajam airiui.

R.French buvo rasta negyva savo automobilio „Opel Corsa“ bagažinėje Veksfordo miestelio pakraštyje praėjusių metų spalio 9 d. Manoma, kad moteris buvo mirtinai sumušta, kai nuėjo į vieno iš nuteistųjų namuose surengtą vakarėlį.

Teisėjas Barry White'as sakė, kad vienas ar keli iš keturių nuteistųjų yra atsakingi už brutalią moters žmogžudystę, tačiau juos saugo nekaltumo prezumpcija. Visi keturi prisipažino esantys kalti dėl trukdymo teisingumui, už tai daugiausia skiriama 10 metų kalėjimo.

28 metų Ričardas Dilys ir 26 metų Ruslanas Mineikas praėjusį mėnesį buvo teisiami dėl žmogžudystės, tačiau dėl techninio formalumo jų prisipažinimai negalėjo būti panaudoti prieš juos teisme, todėl kaltinimai buvo atmesti. Vėliau jie prisipažino esantys kalti dėl lengvesnio nusikaltimo – mėginimo atsikratyti lavono – ir penktadienį už tai buvo nuteisti.

41 metų airis Patrickas O’Connoras ir 27 metų lenkas Piotras Pasiakas savo kaltę pripažino anksčiau.

Teismas R.Mineikui, R.Diliui ir P.O’Connorui skyrė 10 metų kalėjimo, tačiau paskutinius dvejus kalėjimo metus pakeitė lygtine laisvės atėmimo bausme, o P.Pasiakui – pustrečių paskutinių metų su sąlyga, kad lietuviai ir lenkas, atlikę realią laisvės atėmimo bausmę, išvyks iš Airijos ir daugiau negrįš.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min