Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai pateko į siaubingą avariją Vokietijoje: trys žuvę, dar trys sužeisti

Avarijos vietoje
Pasvalio r. PK nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Trys žmonės žuvo ir antra tiek buvo sužeisti, du iš jų – sunkiai, per avariją Vokietijos greitkelyje. Avarijos, per kurią buvo sumaitotas lietuvių autobusiukas, kaltininkas – taip pat lietuvis – liko sveikas.

Kaip pranešė einsatzinfo112.de, nelaimė įvyko naktį į šeštadienį greitkelyje A12. Maždaug 3.30 val. sunkvežimio vairuotojas iš savo eismo juostos suktelėjo dešinėn, greičiausiai dėl išsiblaškymo ar nuovargio.

Tuo metu šalikelėje su įjungtu avariniu signalu stovėjo autobusiukas iš Lietuvos. Pastebėjęs kliūtį vairuotojas ėmė stabdyti, bet per vėlai. Sunkvežimis atsitrenkė į autobusiuką, pralaužė užtvarą, stumdamas jį prieš save, ir sustojo tik už 50 m.

Čia publikuojamos avarijos nuotraukos.

Portalo bz-berlin.de teigimu, sunkvežimis į autobusiuką rėžėsi dideliu greičiu.

Autobusiukas buvo kone palindęs po sunkvežimiu ir visiškai sumaitotas, todėl viduje buvusius šešis žmones pavyko ištraukti tik supjausčius metalą. Trys iš jų – 37, 38 ir 51 metų amžiaus vyrai – žuvo, du 33-ejų ir 43-ejų bendrakeleiviai buvo sunkiai sužeisti, 33-ejų vyras atsipirko lengvesniais sužeidimais ir sugebėjo pats iššliaužti iš autobusiuko.

Nelaimės vietoje tarp automobilio nuolaužų mėtėsi žuvusiųjų ir sužeistųjų krepšiai, pilni Kalėdų dovanų. 

48-erių sunkvežimio vairuotojas, kaip skelbiama, taip pat lietuvis liko sveikas.

Kitos įvykio aplinkybės – kodėl vairuotojas išsuko iš savo eismo juostos, autobusiukas stovėjo šalikelėje, o visi šeši žmonės, važiavę Lenkijos kryptimi, sėdėjo viduje – nežinomos. Slidus kelias, apie kurį Vokietijoje buvo įspėta dar penktadienį, greičiausiai nebuvo nelaimės priežastis – tuo metu eismo sąlygos buvo geros.

Greitkelis A12, vedantis Lenkijos kryptimi, po nelaimės buvo uždarytas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min