Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai prievartautojai pašiurpino britus

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Du lietuviai sukėlė siaubą Didžiojoje Britanijoje – jie užpuolė ir žiauriai išprievartavo moterį. Penktadienį jie buvo nuteisti kalėti, praneša portalas thisishullandesastriding.co.uk.

 nuotr. /Arvydas Bernotas
nuotr. /Arvydas Bernotas

Pranešama, kad nusikaltimą Hullo mieste įvykdė 21 metų Audrius Kasiliauskas ir jo bendraamžis Arvydas Bernotas. Teismo proceso metu jie buvo vadinami „baisesniais nei žvėrimis.“  Vienam jų buvo skirta 12, kitam 13 metų kalėjimo. Teisėjas rekomendavo, kad po nuosprendžio paskelbimo abu jie būtų deportuoti iš šalies.

Nukentėjusioji 52 metų moteris buvo užpulta praėjusių metų gruodžio 7 dieną. Ryte ji ėjo į darbą, kai išgirdo žingsnius už nugaros. Vienas iš užpuolikų ėmė reikalauti pinigų, vėliau – mobiliojo telefono, tačiau moteris jų neturėjo. A.Bernotas pradėjo moterį mušti, parvertė ant žemės, trankė jai per veidą. Vėliau abu lietuviai moterį paeiliui prievartavo. Tai truko apie

 nuotr. /Audrius Kasiliauskas
nuotr. /Audrius Kasiliauskas

pusvalandį. Moters niekinimą nutraukė pro šalį važiavęs taksistas, kuris iškvietė policiją. Į nusikaltimo vietą atvykęs pareigūnas Tony Reynoldsas sulaikė lietuvius. Vėliau jis teigė, kad tai buvo pati šiurpiausia byla, su kuria jam teko susidurti per visą savo laiką.

Lietuviai teisme sakė, kad jie gailisi, o prieš šį nusikaltimą parą gėrė degtinę. Tačiau teismo tai nesugraudino. Lietuviai buvo vadinami „žvėrimis“, o išniekinta moteris kelis mėnesius po šio įvykio negalėjo grįžti į darbą ir teigė, jog jos gyvenimas niekada nebebus toks pat kaip anksčiau.
 

Komentarai
Temos Prievarta
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min