Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 5d. 15:48

Lietuvis Lenkijos pasieniečiams pasiūlė rekordinį kyšį – 5 tūkst. eurų

Lietuvis Lenkijoms pasieniečiams pasiūlė didžiulį kyšį
Podlaski OSG nuotr. / Lietuvis Lenkijoms pasieniečiams pasiūlė didžiulį kyšį

Lietuvos pilietis Lenkijos sienos apsaugos tarnybos pareigūnams pasiūlė įspūdingą kyšį, kad pastarieji nevykdytų savo pareigų. Vyras, kaip praneša Lenkijos pasieniečiai, buvo sustabdytas patikrinimui ir paaiškėjo, kad jis vežė narkotikus, o kartu vykęs keleivis buvo nuo jų apsvaigęs.

Plasko pasieniečiai sausio 3-ąją krašto kelyje sulaikė patikrai lengvąjį automobilį, kuriuo keliavo du Lietuvos piliečiai. Kadangi jie pareigūnams sukėlė įtarimų, lyg būtų apsvaigę, nuspręsta apieškoti automobilį.

Tarp vairuotojo daiktų buvo rasta suktinių su augalinės kilmės medžiagomis. Tada vairuotojas ėmė siūlyti pareigūnams nebetęsti savo veiksmų ir už tai ketino sumokėti 5 tūkst. eurų. Tačiau pasieniečiai nesutiko ir Lietuvos piliečiai buvo sulaikyti.

Narkotikų testai, kuriuos atliko iškviesti policijos pareigūnai, parodė, kad suktinėse yra marihuana. Policininkai taip pat patikrino, ar abu keliavę vyrai nėra apsvaigę nuo narkotikų. Paaiškėjo, kad apsvaigęs yra tik keleivis. Išsiblaivęs jis buvo išleistas.

Kaip rašo wyborcza.pl, tai tebuvo 8 gramai marihuanos, kurios vertė Lenkijoje – apie 300 zlotų (68,5 euro).

Augustavo rajono prokuratūra pateikė vairuotojui kaltinimus dėl bandymo papirkti pareigūnus ir marihuanos gabenimą. Sulaikytasis prisipažino dėl abiejų kaltinimų ir savanoriškai prisiėmė bausmę – vieneri metai laisvės atėmimo bausmę atidedant dvejiems metams, taip pat jis turės sumokėti 10 tūkst. zlotų (2,28 tūkst. eurų) baudą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min