Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvoje liepsnojo 5 transporto priemonės – nuo 5-osios serijos BMW iki šiukšliavežės

Kur kas didesnį galvos skausmą pastaruoju metu ugniagesiams kelia ne automobilių gaisrai, bet žolės deginimas. Tačiau degintojų Lietuvoje nesutramdo nei gresiančios baudos, nei mirtini pavojai.
„Scanpix“ nuotr. / Kur kas didesnį galvos skausmą pastaruoju metu ugniagesiams kelia ne automobilių gaisrai, bet žolės deginimas. Tačiau degintojų Lietuvoje nesutramdo nei gresiančios baudos, nei mirtini pavojai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai apibendrino praėjusios paros rezultatus: užgesinta 118 gaisrų, žmonių aukų išvengta.

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 118 gaisrų (iš jų 84 – atvirose teritorijose) bei atliko 14 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti, pažymima ketvirtadienį PAGD atstovų išplatintame pranešime.

Trečiadienį 15 val. 55 min. Kaune, Upėtakių gatvėje, užsiliepsnojo pagalbinio ūkio pastatai. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna jau degė 3 mediniai pastatai, garažo vartai ir gyvenamojo namo stogo kraštas. Gaisro metu sudegė 2 mediniai pastatai ir malkinė, stovėję metro atstumu vienas nuo kito. Apdegė už poros metrų stovinčio medinio garažo vartai ir bituminė stogo danga, apsilydė už 1,5 metro esančio mūrinio gyvenamojo namo 2 plastikiniai langai, nuardyta dalis stogo dangos. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Apie 18 val. Panevėžio rajone, Stanionių kaime, kaip spėjama, buvo padegtas medinis ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose. Per gaisrą sudegė apie tona grūdų, 100 kub. m malkų, 50 kub. m medienos, namų apyvokos daiktai. Liepsnose žuvo 4 karvės ir 2 veršeliai. Gaisro nuostoliai tikslinami.

Apie 14 val. 15 min. Vilniaus rajone, Balandiškių kaime, užsiliepsnojo apleistas pastatas ir ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, apleistas medinis namas jau degė atvira liepsna, jo stogas buvo įgriuvęs, o šalia stovėjęs medinis ūkinis pastatas jau buvo beveik sudegęs. Aplink abu liepsnojančius pastatus degė žolė 50 arų plote. Per gaisrą abu mediniai pastatai supleškėjo iki pamatų. Įvykis tiriamas.

Apie 15 val. 55 min. gaisras kilo Zarasuose, Turmanto gatvėje, UAB „Natūralus medis“ priklausančioje medžio apdirbimo įmonėje. Gaisro metu apdegė mūrinio pastato stogo konstrukcijos, dalis jo sienos, o lauke maždaug 30 kv. m plote apsmilko pjuvenos. Gaisro aplinkybės aiškinamos.Per parą žmonių aukų išvengta, bet liepsnose žuvo 4 karvės ir 2 veršeliai.

Vakar ugnis nuniokojo net 5 automobilius. Apie 8 val. 40 min. Radviliškio rajone, kelyje Šiauliai–Panevėžys, prie Pavartyčių kaimo, dėl gedimų elektros instaliacijoje užsidegė automobilio „BMW 525“ elektros instaliacija, o apie 8 val. Radviliškyje, Maironio gatvėje, degė šiukšliavežė su surinktomis šiukšlėmis.

Apie 13 val. 25 min. Biržuose, Rotušės gatvėje, užsidegė automobilio „Seat Toledo“ variklio skyrius. Gaisras kilo dėl gedimų mašinos elektros instaliacijoje.

Apie 14 val. 10 min. Akmenės rajone, kelyje Naujoji Akmenė–Venta, užsiliepsnojo automobilis „Ford Maverick“. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius, o gaisras įsiplieskė dėl degalų tiekimo sistemos gedimų. Maždaug tuo pačiu metu Mažeikių rajone, Spurganų kaime, užsidegė kol kas nenustatyto savininko automobilis „Audi 80“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio salonas, deformavosi kėbulas, apdegė dažai, padangos, nuo karščio išdužo mašinos stiklai. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min