Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinei sąjungai – 10 metų

Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovų ir kriminalistų profesinės sąjungos atstovų susitikimas
Policijos departamento nuotr. / Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovų ir kriminalistų profesinės sąjungos atstovų susitikimas
Šaltinis: 15min
0
A A

LKPB profesinė sąjunga įkurta 2004 m. balandžio 19 d. „Pagrindinis mūsų tikslas – palaikyti tuos, kam sunku ir prisidėti prie darnesnės ir vieningesnės Lietuvos kriminalinės policijos biuro bendruomenės kūrimo. Susiklausymas ir tarpusavio pagalba yra sėkmingo darbo pagrindas“, – susitikimo su Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovybe metu sakė pirmasis profesinės sąjungos pirmininkas Olegas Rimanas.

Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viešėjo Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinės sąjungos pirmininkas Olegas Rimanas.

Susitikimo metu LKPB viršininko pavaduotojai Andžejus Roginskis ir Artūras Bazys LKPB vardu sveikino Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinę sąjungą su 10 metų jubiliejumi.

2009 m. Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinė sąjunga ir LKPB pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri tapo rimtu indeliu į sėkmingą tarpusavio bendradarbiavimą.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas šiandien pasveikinti Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinę sąjungą su gražiu jubiliejumi. Palaikau ir itin teigiamai vertinu profsąjungos siekį skatinti bendruomeniškumą ir susiklausymą. Tikiu, kad judame teisinga linkme. Esu įsitikinęs, kad sėkmingai tęsime ir plėsime bendradarbiavimą“, – sakė A.Roginskis.

Per 10 gyvavimo metų Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinės sąjungos gretos nuolat didėjo. 2004 m. pradėjusi nuo 38 narių, šiandien profesinė sąjunga išsiplėtė daugiau nei dvigubai,  o jos nariais tampa tiek didelį stažą turintys, tiek ką tik pradėję darbą pareigūnai.

Tikimasi, kad ateityje profsąjungos gretos plėsis, o visi norintys yra kviečiami tapti Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinės sąjungos nariais. „Siekiame gražaus tikslo – vienybės ir savitarpio pagalbos. Tik veikdami išvien nuveiksime daugiau reikšmingų darbų, pritrauksime daugiau žmonių į bendrą veiklą. Džiaugiuosi, kad Lietuvos kriminalinės policijos biuras yra mūsų bendražygis, kartu visuomet ramiau ir drąsiau“, – teigė Olegas Rimanas.

Lietuvos kriminalinės policijos biuras dar kartą nuoširdžiai sveikina Lietuvos kriminalinės policijos biuro profesinę sąjungą ir visus jos narius. Džiaugiamės mūsų glaudžiu ir efektyviu bendradarbiavimu ir linkime naujų, reikšmingų darbų, įkvėpimo, atvirumo naujovėms ir tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min