Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 10:05

Lietuvos laukuose vėl liepsnojo kombainai

Liepsnoja kombainas
PAGD nuotr. / Liepsnoja kombainas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje užgesinti 39 gaisrai. Žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti.

Didžiausias gaisras pirmadienį apie 14.25 val. kilo prie Šiaulių, sporto mokyklai „Atžalynas“ priklausančiame elinge. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, jo stogas vietomis buvo sukritęs. Gaisro metu sudegė stogas, išdegė pastato vidus, sudegė viduje stovėjusios dvi jachtos, įvairūs irklavimo – plaukimo reikmenys, kitas turtas. Gaisro nuostoliai dar tikslinami. Spėjama, kad pastatas buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Po nedidelės pertraukos pirmadienį ir vėl degė trys kombainai. Apie 15.10 val. Joniškio rajone, Kurmaičių kaime, užsidegė kombainas DON-1500A. Per gaisrą variklio skyriuje išdegė laidai ir plastmasinės detalės. Gaisras buvo laiku pastebėtas ir greitai užgesintas gesintuvais dar iki ugniagesių atvykimo.

Apie 17 val. kombainas užsiliepsnojo Vilkaviškio rajone, Vilkupių kaime. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, diržinės pavaros, apdegė korpuso dažai, išdegė 2 arai ražienų. Dar vienas kombainas nuo gaisro nukentėjo tame pačiame Vilkaviškio rajone, Staugaičių kaime. Šių gaisrų aplinkybės aiškinamos.

Pirmadienį apie 10.10 val. Pakruojo rajone, Plonėnų kaime, kaip spėjama, buvo padegtas ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, malkinė ir ūkinio pastato stogas jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė medinė malkinė, nudegė ūkinio pastato stogas, pradegė tvarto perdengimas. Įvykis tiriamas.

Apie 14 val. dėl vaikų išdykavimo su ugnimi ūkinis pastatas užsiliepsnojo Tauragės rajone, Šakviečio kaime. Per gaisrą medinis pastatas supleškėjo iki pamatų. Laimė, pavyko išgelbėti du greta stovinčius gyvenamuosius namus ir kitą ūkinį pastatą.

Dar vieną ūkinį pastatą, išdykaudami su ugnimi, vaikai uždegė ir Prienų rajone, Gražučių kaime. Gaisro metu sudegė visas medinis pastatas ir apie 6 tonos viduje sukrauto šieno.

Apie 14.35 val. Mažeikiuose, Draugystės gatvėje, užsiliepsnojo „Mažeikių butų ūkiui“ priklausantis automobilis VW Transporter. Per gaisrą išdegė mašinos salonas, apdegė kėbulas, o įvykio aplinkybės tiriamos.

Apie 21.50 val. gaisras kilo Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje, Bažnyčių gatvėje stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Ugnis nuniokojo medinio pastato stogą. Manoma, kad gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Temos: 1 Statistika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min