Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 1d. 11:26

Lietuvos paaugliams SMS siūlomos sekso paslaugos

Jausminga porelė
Photos.com nuotr. / Pora

„Laukiau tavo skambučio bet tu taip ir nepaskambinai... As vis dar laukiu... Tik suaugusiems... Isdrysk“. Tokią SMS žinutę ankstų rytą gavo 11-metis, besinaudojantis mobiliojo ryšio tinklo „Bitė“ išankstinio mokėjimo paslauga „Labas“.

Žinutėje taip pat buvo nurodytas telefono numeris, skambučio kaina – 5 litai – ir pornografijos tinklalapio adresas. Jame pristatomi telefoninio sekso operatoriai – 6 merginos ir 1 vaikinas, rašo portalas „Delfi“. 

Nors nurodoma, kad puslapis skirtas tik pilnamečiams, jis prieinamas visiems. Tereikia spustelėti nuorodą, kad esi pilnametis, o tuomet jau gali apžiūrinėti paslaugos teikėjus visu gražumu – nuotraukų kolekcijoje moterys pamažu išsirengia ir t. t.

Internete galima rasti ne vieną pasipiktinusio tėvo pareiškimą, kad į jo vaiko telefoną atkeliavo tokio pobūdžio žinutė. Bent mėnesį reklamos kampanija aktyviai vyksta. Panašu, kad įstaiga sunkmečiu pritrūko klientų, todėl ėmė taikytis į vaikus ir paauglius. Mat tokio pobūdžio žinučių, jei tikėsime komentarais internete, yra gavę ir kitų operatorių paauglių pamėgtų išankstinio mokėjimo kortelių „Ežys“ bei „Pildyk“ turėtojai.

„Bitė“ nuo tokios reklamos atsiriboja

Bendrovė „Bitė“ portalui „Delfi“ teigia neteikianti nesusijusiems tretiesiems asmenims savo abonentų numerių ir neturinti nieko bendra su šiuo atveju.

„Dažnai reklamos žinutėms naudojamos specialios interneto programos, kai jos siunčiamos atsitiktiniais numeriais arba tiesiog visiems vartotojams iš eilės. Gavusi abonento skundą dėl nepageidaujamų žinučių, „Bitė“ tuoj pat imasi priemonių, kad išsiaiškintų situaciją, ir riboja paslaugų teikimą tokiam siuntėjui. Mes kviečiame abonentus, kurie gauna reklaminio pobūdžio trumpąją žinutę, nesant jų pačių sutikimo, kreiptis į „Bitės“ klientų aptarnavimo centrą ir nurodyti, kada ir iš kokio numerio gavo nepageidaujamą trumpąją žinutę, – teigiama bendrovės atsakyme. 

Temos: 1 Paslauga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min