Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos pareigūnai kovai prieš kvaišalų platintojus kooperuojasi su latviais

Lietuvos pareigūnai kovai prieš kvaišalų platintojus kooperuojasi su latviais
Policijos nuotr. / Lietuvos pareigūnai kovai prieš kvaišalų platintojus kooperuojasi su latviais
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūtį jungtinės Klaipėdos apskrities policijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos bei Latvijos Kuržemės regioninės policijos pajėgos atliko kompleksines nusikalstamų veikų užkardymo ir atskleidimo priemones Lietuvos-Latvijos pasienyje, Lietuvos pajūryje vykusio festivalio „Karklė 2014 Live Music Beach" bei Latvijoje, Papės gamtos parke, vykusio muzikos festivalio „Satta festivalis" metu. Susemtas ilgas sąrašas kvaišalus turėjusių ir juos platinusių asmenų.

Lietuvos-Latvijos pasienyje pareigūnai patikrino automobilį „Rover", kuriuo važiavo keturi 21-22 metų jaunuoliai. Transporto priemonės apžiūros metu rasta ir paimta narkotinės medžiagos – kanapių dervos. Anksčiau neteista Druskininkų gyventoja prisipažino neteisėtai disponavusi narkotikais. Palangos miesto policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Festivalio „Karklė 2014 Live Music Beach" metu ONTB pareigūnai sulaikė 28 metų vyriškį ir jo devyniolikmetę draugę. Jonaviškio palapinės apžiūros metu rasta narkotinių medžiagų – kanapių ir jų dalių. Klaipėdos rajono pareigūnai pradėjo  ikiteisminį tyrimą.

Neringoje, Preiloje, į pajūrį komandiruoti Vilniaus apskrities VPK pareigūnai sustabdė ir patikrino 42 metų vilniečio automobilį „VW". Jame rasta ir paimta narkotinės medžiagos – kanapių. Neringos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pajūryje vasarą vykstantys muzikos festivaliai dėl narkotinių medžiagų platintojų ir vartotojų visada patraukia policijos pareigūnų dėmesį. 

Latvijos teisėsaugininkai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis muzikos festivalio „Satta festivalis" metu pradėjo 2 ikiteisminius tyrimus ir 4 administracines bylas. Į policijos įstaigas nuvežti ir apklausti 6 asmenys, tarp jų – 4 Lietuvos Respublikos piliečiai.

23 metų Vilniaus miesto gyventojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariama, kad jis neteisėtai disponavo 8 maišeliais su narkotine medžiaga – kanapėmis ir jų dalimis. Dar trims į Papės festivalį iš Lietuvos atvykusiems asmenims už neteisėtą disponavimą narkotikais nedideliais kiekiais teks atsakyti administracine tvarka.

Be to, Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai dėl narkotikų platinimo Palangoje sulaikė du 25-erių ir devyniolikos metų  kurorto gyventojus. Įtariama, kad jaunuoliai platino kanapes ir jų dalis.

Analogiški įtarimai dėl kvaišalų platinimo šiems asmenims buvo pareikšti ir 2013 metais. Šiuo metu baudžiamosios bylos dėl kaltinamųjų nusikalstamos veiklos nagrinėjamos teisme).

Dar vienam dvidešimtmečiui palangiškiui pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotikais be tikslo jų platinti.

LR BK 260 str. 1 d. už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numato laisvės atėmimą nuo 2 iki 8 metų.

VIDEO: Lietuvos pareigūnai kovai prieš kvaišalų platintojus kooperuojasi su latviais
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min