Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos pasieniečiai kontrabandines cigaretes aptiko Baltarusijoje

Sulaikytosios cigaretės
Nuotrauka iš VSAT archyvo. / Sulaikytosios cigaretės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šalčininkų rajone patruliavę VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai kontrabandinių rūkalų krovinį susekė kaimyninėje šalyje – cigaretės gulėjo prie pat sienos Baltarusijos pusėje.

Ketvirtadienį ryte, auštant, G. Žagunio užkardos pasieniečių ekipažas nuvyko į vietovę ties Šalčininkų rajono Kurmelionių kaimu. Čia prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos yra įrengtas atraminis punktas – nedidelis kilnojamasis namelis, kuriame trumpam poilsiui ar sušilti sustoja palei valstybės sieną patruliuojantys VSAT pareigūnai.

VSAT visureigiui privažiavus prie statinio ir apsisukant, priekiniai automobilio žibintai Baltarusijos teritorijoje apšvietė įtartiną daiktą.

Vos už dvidešimties metrų nuo abiejų valstybių sienos Baltarusijoje gulėjo trys stambūs ryšuliai, apvynioti polietileno plėvele. Prie jų asmenų nebuvo.

Manoma, kad kontrabandininkai iš Baltarusijos nelegalų krovinį atnešė iki pat sienos su Lietuva ir jį paliko prie nenaudojamo žolėmis apaugusio vietinės reikšmės žvyrkelio. Permesti per sienos liniją ar rūkalus pernešti į Lietuvą savo bendrininkams baltarusiai kontrabandininkai nespėjo.

Apie radinį G. Žagunio užkardos pasieniečiai pranešė kolegoms iš Baltarusijos Smorgonių pasienio būrio. Šie nurodytoje vietoje aptiko 12 dėžių, iš viso 6 tūkst. pakelių, kontrabandinių cigarečių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min