Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 11d. 14:06

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto darbuotojai įtariami piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Specialiųjų tyrimų tarnyba

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumentų klastojimo, 2012 m. sausio 10 d. sulaikė VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Praktinio mokymo ir bandymų centro (PMBC) direktorių, šio centro vyriausiąją buhalterę ir uždarosios akcinės bendrovės „Kauno keliai“ techninį direktorių.

Įtariama, kad PMBC vadovas klastojo dokumentus ir piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, centro lėšomis apmokėdamas privataus LSMU vyriausiosios buhalterės pavaduotojos N.S. kiemo asfaltavimo ir kitus statybos darbus, kuriuos atliko bendrovės „Kauno keliai“ darbuotojai.

PMBC patalpose ir sulaikytųjų darbo vietose bei namuose atliktos kratos. Kratos atliktos ir LSMU vyriausiosios buhalterės pavaduotojos darbo kabinete ir namuose, taip pat UAB „Kauno keliai“ tarnybinėse patalpose. Kratų metu paimti tyrimui reikalingi dokumentai bei daiktai.

PMBC vadovui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (BK) 228 straipsnio 2 dalis) ir dokumentų klastojimo (BK 300 str. 3 d.), vyriausiajai buhalterei – dėl dokumentų klastojimo (BK 300 str. 3 d.), UAB „Kauno keliai“ techniniam direktoriui – dėl dokumentų klastojimo (BK 300 str.) ir bendrininkavimo piktnaudžiaujant tarnybine padėtimi (BK 24 str. ir 228 str. 2 d.).

Po apklausų PMBC vadovui ir vyriausiajai buhalterei skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. UAB „Kauno keliai“ techninis direktorius sulaikytas 48 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min