Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 10:07

LKPT: savaitgalį keliuose žuvo du žmonės

Įvykio vietoje
LKPT nuotr. / Įvykio vietoje

Lietuvos kelių policijos tarnybos (LKPT) pirminiais duomenimis, savaitgalį, rugsėjo 13–15 d., policija užregistravo 228 eismo įvykius, 37 įvykių metu buvo sužeisti 45 žmonės, viename eismo įvykyje žuvo 2 žmonės. Savaitgalio eismo įvykiuose sužeisti 5 nepilnamečiai, neblaivūs eismo dalyviai, pirminiais duomenimis, sukėlė 12 įvykių, sužeistas 1 žmogus.

Rugsėjo 13 d., penktadienį, 18 eismo įvykių metu sužeisti 24 žmonės.

Dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio transporto priemonių nesuvaldė 5 vairuotojai, šiuose įvykiuose sužeista 10 žmonių.

Vilniaus r., rajoniniame kelyje Ąžuolijai–Juodšiliai–Jašiūnų gel. st. vertėsi jaunos vairuotojos nesuvaldytas automobilis, sužeista ir 22 m. vairuotoja ir kartu važiavusi metais vyresnė keleivė.

Pakruojo r. sav. rajoniniame kelyje Pakruojis–Lygumai–Naisiai, 66 m. vairuotoja nesuvaldė automobilio, kuris vertėsi ir atsitrenkė į du medžius, kuriuos nulaužė, vairuotoja gydoma ambulatoriškai.

Klaipėdos r., ties Perkūnų k., kelyje Plungė–Vėžaičiai, automobilis „Ford Transit“, vairuojamas 57 m. vyro, esant šlapiai kelio dangai, nesuvaldytas, nuvažiavo nuo kelio, vertėsi bei atsitrenkė į medžius. Įvykio metu 9 vietų autobusiuke važiavo 8 žmonės, 4 keleiviai ir vairuotojas sunkiai sužeisti ir dėl įvairių sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Vilkaviškio r. sav. rajoniniame kelyje Vilkaviškis–Bartninkai–Aistiškiai, esant šlapiai kelio dangai, 2 metų vairavimo patirtį turinti 20-metė vairuotoja kelio vingyje nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi.

Magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys, 60-metis Estijos pilietis tiesiame kelio ruože, esant sausai kelio dangai, nesuvaldė vairuojamo motociklo „Harley Davidson“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, sužeistas vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Penktadienį dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo įvyko 6 eismo įvykiai, 2 įvykiai įvyko sukant į kairę ir nepraleidus tiesiai važiavusių transporto priemonių.

Kaune, Baltų pr. ir Žemaičių pl. sankryžoje, automobilio vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio motociklo, susidūrimo metu nežymiai sužeistas motociklininkas.

Raseiniuose, Vilniaus ir Jurbarko g. sankryžoje, 48 m. vairuotoja nesustojo prieš kelio ženklą STOP, ir įvažiavusi į sankryžą, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu kitu automobiliu, kurio keleivė buvo nežymiai sužalota.

Kaune, Aukštaičių ir P.Višinskio g. sankryžoje automobilio vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio mopedo, kurio vairuotojas susidūrimo metu buvo sužeistas.

Penktadienio įvykiuose nukentėjo du pėstieji. Vilniuje, Ukmergės g., elektrinį paspirtuką vairavęs 32 m. vyras, važiuodamas šaligatviu, partrenkė iš stotelės paviljono išbėgusį 5 m. berniuką, kuris dėl galvos traumos gydomas ambulatoriškai.

Taip pat Vilniuje, Jakšto g., 20-metis vaikinas, važiuodamas dviračiu, ant šaligatvio partrenkė 6 metų berniuką, pėsčiajam ligoninėje nustatyti daugybiniai blauzdos lūžimai.

Rugsėjo 14 d., šeštadienį, 13 eismo įvykių metu sužeista 14 žmonių, žuvo 2 žmonės.

Dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo šeštadienį įvyko 4 eismo įvykiai, nuo kelio nuvažiavo 4 vairuotojų nesuvaldyti automobiliai.

Šeštadienio popietę, 15.20 val., Vilniaus r., Pikeliškių k., Paberžės–Šaltoniškių g. sankryžoje, sukdamas iš šalutinio kelio į kairę, automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas 81 m. vyro, įvažiavo į sankryžą ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „Scania R 124 CB“, kurį vairavo 48 m. vyras. Per eismo įvykį žuvo automobilio „Toyota“ vairuotojas ir kartu važiavusi 77 m. moteris.

Kėdainių r., Lančiūnavos k., neblaivus 44 m. Ukrainos pilietis vairuotojas nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, įvykio metu sužeista keleivė, taip pat neblaivi 36 m. Ukrainos pilietė. Vairuotojui nustatytas vidutinis, 1,54 prom. girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys vairuojamo motociklo „Suzuki“ šlapiame kelyje nesuvaldė 34 m. Latvijos pilietis, apvirtus, vyras patyrė sužalojimus, dėl kurių gydomas ambulatoriškai.

Magistraliniame kelyje Klaipėda–Liepoja automobilis susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusia stirna, sužeista 14-metė automobilio keleivė.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, prieš vidurnaktį, Prienuose, Greimų g., 47 m. automobilio vairuotojas užmigo prie vairo, nesuvaldytas automobilis įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su kitu automobiliu. Įvykį sukėlęs vairuotojas buvo sužeistas.

Rugsėjo 15 d., sekmadienį, 6 eismo įvykių metu sužeisti 8 žmonės.

Visi sekmadienio eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti žmonės, įvyko vairuotojams dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesuvaldžius vairuojamų transporto priemonių.

Valandą po vidurnakčio Vilniuje, Laisvės ir Architektų g. sankryžoje, 28 m. vairuotojas nesuvaldė automobilio „BMW 330“, kuris atsitrenkė į stulpą.

Naktį, apie 3.10 val., Kaune, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas –Klaipėda, automobilis „Volvo“, kurį vairavo neblaivus (0,94 prom. ), 1-erių metų vairavimo stažą turintis 23 m. jaunuolis, atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį BMW. Įvykio metu sužeista pastarojo automobilio keleivė.

Vilniaus r., krašto kelyje Raudondvaris–Giedraičiai–Molėtai, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, vairuojamo motociklo „Kawasaki“ nesuvaldė 29 m. vaikinas, kuris, motociklui apvirtus, patyrė daugybinius sužalojimus ir paguldytas į ligoninę,

Sekmadienio vidurdienį, Vilniaus r. sav., Visalaukės I kaime, kelio vingyje automobilio nesuvaldė 1-erių m,. vairavimo stažą turintis 22 m. jaunuolis. Automobiliui nuvažiavus į griovį, sužeisti du keleiviai, 20 ir 22 m. vaikinai.

Pavakarę, 17.50 val., Kaune, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, esant šlapiai kelio dangai, automobilio „AudiA3“ nesuvaldė 1 metų vairavimo stažą turinti 27 m. vairuotoja, automobilis kliudė ta pačia kryptimi važiavusį kitą automobilį, nuvažiavo nuo kelio į laukus ir atsitrenkė į medį. Įvykio metu sužeista vairuotoja ir kartu važiavęs 3 metų berniukas, kuris buvo vežamas vaikų saugumo kėdutėje ir nukentėjo nežymiai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad žemesni kaip 135 cm ūgio vaikai lengvuoju ar krovininiu automobiliu turi būti vežami prisegti jų ūgiui ir masei pritaikytomis vaikų prisegimo sistemomis. Saugos kėdutė gali apsaugoti vaiką nuo rimtų sužalojimų ir išgelbėti gyvybę eismo įvykio metu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

03:20
00:34
00:16

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min