Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 13:34

Magistralėje „Via Baltica“ prie Panevėžio į griovį nuvirto vilkikas su 20 tonų kvietrugių

Penktadienį apie 11 val. netoli Panevėžio, magistralėje „Via Baltica“ nuo kelio nulėkė ir griovyje ant šono sustojo vilkikas MAN. Grūdų krovinį vežęs vairuotojas nenukentėjo.

Vilkiko vairuotojas pasakojo, kad šiuo keliu važiavo į Pasvalį, kur ketino priduoti nukultus kvietrugius. Maždaug 20 tonų krovinį gabenęs vaikinas tvirtino, kad į griovį jis nuvažiavo siekdamas išvengti kaktomušos su kita transporto priemone.

Anot vairuotojo, priešpriešinio eismo kryptimi važiavęs baltos spalvos mikroautobusas nespėjo laiku grįžti į savo juostą. 

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vilkiką su grūdais vairavęs jaunuolis pasakojo, kad jis pabandė pasitraukti kuo arčiau dešiniojo kelkraščio, tačiau netikėtai sunkiasvorė transporto priemonė ėmė slysti nuo kelio.

Minkštas šlaitas netrukus įtraukė vilkiką į griovį ir šis virto ant šono. Iš priekabos pabiro vežti kvietrugiai. Per avariją vairuotojas nenukentėjo. Tuo metu avarinę situaciją sukėlęs mikroautobusas nuvažiavo net nesustojęs.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Avarijos vietoje pasirodę policijos pareigūnai užregistravo šį incidentą. Šiuo metu ruošiamasi vilkiko atvertimo darbams.

Dėl jų laikinai gali būti apribotas eismas magistrale „Via Baltica“, atkarpoje Panevėžio aplinkkelis (nuo degalinės „Statoil“) – Paįstrys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min