Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Magistralėje „Via Baltica“ prie Panevėžio į griovį nuvirto vilkikas su 20 tonų kvietrugių

Penktadienį apie 11 val. netoli Panevėžio, magistralėje „Via Baltica“ nuo kelio nulėkė ir griovyje ant šono sustojo vilkikas MAN. Grūdų krovinį vežęs vairuotojas nenukentėjo.

Vilkiko vairuotojas pasakojo, kad šiuo keliu važiavo į Pasvalį, kur ketino priduoti nukultus kvietrugius. Maždaug 20 tonų krovinį gabenęs vaikinas tvirtino, kad į griovį jis nuvažiavo siekdamas išvengti kaktomušos su kita transporto priemone.

Anot vairuotojo, priešpriešinio eismo kryptimi važiavęs baltos spalvos mikroautobusas nespėjo laiku grįžti į savo juostą. 

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Vilkiką su grūdais vairavęs jaunuolis pasakojo, kad jis pabandė pasitraukti kuo arčiau dešiniojo kelkraščio, tačiau netikėtai sunkiasvorė transporto priemonė ėmė slysti nuo kelio.

Minkštas šlaitas netrukus įtraukė vilkiką į griovį ir šis virto ant šono. Iš priekabos pabiro vežti kvietrugiai. Per avariją vairuotojas nenukentėjo. Tuo metu avarinę situaciją sukėlęs mikroautobusas nuvažiavo net nesustojęs.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarijos vietoje

Avarijos vietoje pasirodę policijos pareigūnai užregistravo šį incidentą. Šiuo metu ruošiamasi vilkiko atvertimo darbams.

Dėl jų laikinai gali būti apribotas eismas magistrale „Via Baltica“, atkarpoje Panevėžio aplinkkelis (nuo degalinės „Statoil“) – Paįstrys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius