Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maironio kaime – gaisras daugiavaikės moters namuose. Įtariamasis – vienas iš šešių mažamečių

Gaisras
15min.lt nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai pirmadienį paviešino trijų praėjusių parų (vasario 14-16 d.) karščiausių įvykių suvestinę. Vienas pavojingiausių gaisrų kilo Joniškio rajono gyvenvietėje, kur ugnį įžiebė vienas iš šešių mažųjų išdykėlių.

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 66 gaisrai, kuriuose 1 žmogus žuvo ir 2 buvo traumuoti. Ugniagesiai dar atliko 36 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo juose 4  gyventojus.

Tragiškas gaisras kilo ankstų sekmadienio rytą Kretingos rajono Tolių kaime, kur užsiliepsnojo medinis vieno aukšto gyvenamasis namas. Dar iki ugniagesių atvykimo gyventojai iš degančio namo išvedė  vieną vyrą. Kai į įvykio vietą atskubėjo gelbėtojai, pastatas jau degė atvira liepsna.

Apmalšinę liepsnas ugniagesiai gaisravietėje rado apdegusį 42 metų vyro kūną. Ugnis dar nudegino namo stogą, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai. Nuo ugnies pavyko apginti šalia stovintį garažą ir daržinę. Nelaimės aplinkybės dar aiškinamos.

Sekmadienio naktį Vilniuje, Domininkonų gatvėje, gaisras kilo apleistame ir nenaudojamame dviejų aukštų mūriniame name. Per gaisrą nudegė ir buvo išardytas pastato stogo konstrukcijos, apdegė perdengimas, išdegė antras aukštas. Iš patalpų buvo išvestas dūmais apsinuodijęs apie 30-ies metų vyras, kuris buvo išvežtas į ligoninę. Įvykis tiriamas.

Dar vienas gyvenamasis namas degė sekmadienio vidurdienį Klaipėdos rajono Drevernos kaime. Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, medinis vieno aukšto pastatas jau skendėjo liepsnose. Gaisro metu nudegė namo stogas, pradegė perdengimas, išdegė 2 kambariai, o kiti buvo sulieti vandeniu. Nešdami iš namo daiktus susižalojo 3 kaimo gyventojai. Vieną iš jų greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę, kitiems dviem pagalba buvo suteikta vietoje. Gaisro aplinkybės irgi nustatinėjamos.

Ugnis savaitgalį niokojo ir daugiau gyvenamųjų būstų, tačiau tik ugniagesių ryžtingų veiksmų dėka buvo išvengta skaudžių pasekmių.

Štai penktadienio vėlų vakarą Joniškio rajono Žagarės miestelyje gaisras kilo daugiabučio namo bute. Atskubėję ugniagesiai išlaužė buto duris ir iš uždūminto kambario išvedė 47 metų buto šeimininką ir jo draugę. Per gaisrą išdegė grindys prie krosnies, aprūko patalpos.

Šeštadienio vakarą Joniškio ugniagesiai skubėjo į Maironio kaimą, kur užsiliepsnojo mūrinis vieno aukšto gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė medinis perdengimas, išdegė vidus. Name gyveno moteris su 6 mažamečiais vaikais, tačiau jie per gaisrą šįkart nenukentėjo. Beje, gaisras kilo dėl vaikų išdykavimo.

Kauno ugniagesiai šeštadienio rytą Baltų prospekte gesino gaisrą ir gelbėjo žmones iš kelių uždūmintų butų. Čia gaisras kilo antrame namo aukšte esančiame bute, tačiau stipriai uždūminta buvo laiptinė ir viršutiniai butai. Todėl iš dviejų viršutinių butų su kopėčiomis buvo evakuoti 4 žmonės, o dar 4 gyventojai buvo išvesti laiptais. Gaisro metu bute apdegė spinta. Įvykis tiriamas.

Šeštadienio vidurdienį didelis gaisras kilo Marijampolėje, Gamyklų gatvėje, kur užsidegė UAB „Avi fertis“ angaro tipo gamybinis pastatas, kurio sienos apšiltintos akmens vata, o stogas dengtas stiklo pluošto plokštėmis. Gaisrą gesinti atskubėjo 8 gaisriniai automobiliai su ekipažais, buvo įkurtas gaisro gesinimo štabas, sudaryti 3 darbo barai. Gaisras kilo fasavimo ir sandėliavimo patalpoje. Per gaisrą apdegė ir buvo nuardyta dalis stogo ir sienų, nuo ugnies buvo išgelbėtas traktorius, apsaugotos trąšos bei fasavimo linija. Gamyklos darbuotojai buvo evakuoti dar iki ugniagesių atvykimo. Gaisro priežastys tiriamos.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min