Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 11d. 11:00

Marijampolėje sudegintas automobilis „Audi 100“

Sudegęs automobilis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Sudegęs automobilis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 8 gaisrai ir 27 kiti incidentai, kuriuos likvidavo ugniagesiai gelbėtojai. Žmonių aukų gaisruose per praėjusią parą buvo išvengta.

Pirmadienį popiet Klaipėdos rajono Trepkalnių kaime dėl elektros instaliacijos gedimo užsidegė medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė pastato šiferio stogas, įgriuvo medinė perdanga, sudegė ar buvo sugadinta viduje buvusi mediena, trejos naujos durys, smulkios statybinės medžiagos bei šiaudai. Viduje taip pat buvusius gyvulius išvedė pati ūkio šeimininkė.

Rokiškyje, Geležinkeliečių gatvėje vakare gaisras kilo dviejų butų mediniame name. Per gaisrą išdegė vienas kambarys ir jame buvę baldai, aprūko kitos patalpos. Dar iki ugniagesių atvykimo iš uždūmintų patalpų buvo išvestas smalkėmis apsinuodijęs 30-metis buto šeimininkas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Anksti ryte Marijampolėje, Laikštės gatvėje, buvo padegtas lengvasis automobilis Audi 100. Ugnis smarkiai nuniokojo mašiną, o įvykis tiriamas.

Dar vienas automobilis naktį iš pirmadienio į antradienį liepsnojo Alytaus rajone, kelyje Alytus–Alovė. Čia ugnis nusiaubė lengvąjį automobilį VW Passat. Gaisro priežastys taip pat aiškinamos.

Gelbėtojai pirmadienį 11 kartų traukė pusnyse įklimpusius ar po avarijų važiuojamąsias kelio dalis užtvėrusius automobilius. Daugiausia teko traukti mokyklinius autobusiukus su mokiniais ar greitosios medicinos pagalbos automobilius, skubančius pas atokiau gyvenančius ligonius.

Toliau likviduojamos naftos produktotiekio Ilukstė–Biržai–Ventspilis  avarijos, įvykusios Rokiškio rajono Bryzgių kaime,  likvidavimo darbai. Jau buvo skelbta, kad trūkus vamzdžiui per  vandens drenažo sistemą į melioracijos griovį  pateko nemažas kiekis dyzelino. Dyzelinu buvo užteršta apie 70 arų teritorijos, padarytos žalos dydis dar nustatinėjamas. Pavojaus gyventojams ir darbuotojams nėra.

Avarijos likvidavimo darbuose dirba apie 30 žmonių, naudojama keliolika mašinų ir kitos įrangos. Iš griovio dyzelinas mobilių siurblių ir kitos technikos pagalba surenkamas į talpas ir vežamas į geležinkelio stotį, kur pilamas į ten esančias geležinkelio cisternas. Jau surinkta per 3 tūkstančiai kub. metrai teršalų ir apie 3,5 tūkstančio kub. metrų užteršto grunto bei sniego. Padėtis nuolat stebima ir kontroliuojama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min