Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 1d. 07:42 , Atnaujinta: 2019 sausio 1d. 14:24

Marijampolėje žuvo 3 žmonės, 3 vaikai sužeisti – po avarijos girtas „Audi“ vairavęs karys bandė bėgti

Įvykio vietoje
Įvykio liudininkės Aistės nuotr. / Įvykio vietoje

Marijampolėje antradienio naktį susidūrus dviem automobiliams žuvo trys žmonės. Susižeidęs neblaivus „Audi“ vairuotojas bandė bėgti iš įvykio vietos, tačiau tikriausiai pristigo jėgų – 28 metų vyras pagautas laukuose. Paaiškėjo, kad įtariamasis avarijos kaltininkas – profesinės tarnybos karys.

Pranešimas apie avariją Marijampolėje, Šermukšnių g. 3, Bendruoju pagalbos telefonu gautas 3 val. 6 minutės.

Susidūrus automobiliui „Audi A4“, kurį vairavo 1990 m. gimęs vairuotojas, ir „Volkswagen Golf“, kurį vairavo 1978 m. gimęs vairuotojas, žuvo trys pastaruoju automobiliu vykę žmonės, tarp jų – ir vairuotojas.

Avarijos metu iš viso nukentėjo trys vaikai – jie buvo prispausti, prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos juos vaduojant.

Pasak įvykio liudininke tapusios Aistės, avarijos padariniai buvo išties siaubingi. „O dar baisiau, kai viską pamatai savo akimis“, – pridūrė ji.

„Audi A4“ vairuotojas iš įvykio vietos buvo pabėgęs, tačiau, kaip nurodo Policijos departamentas, po kiek laiko rastas laukuose ir dėl patirtų sužalojimų pristatytas į ligoninę.

„Audi“ vairuotojui nustatytas lengvas girtumas, BNS patvirtino Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybė reiškia gilią užuojautą eismo įvykio Marijampolėje metu žuvusiųjų artimiesiems, rašoma Lietuvos kariuomenė Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyriaus atstovų antradienio popietę paviešintame pranešime.

Sausio 1-osios naktį skaudų eismo įvykį galimai sukėlęs asmuo (gim. 1990 m.) yra Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione (Marijampolė) tarnaujantis profesinės karo tarnybos vyresnysis eilinis, tarnybą pradėjęs 2016 m.

Šiuo metu karys, kaip žinoma, yra sulaikytas, eismo įvykį tiria policija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min