Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 10:57

Marijampolės kontrabandininkai neteko garažuose kauptų cigarečių atsargų

Marijampolėje aptiktos kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Marijampolėje aptiktos kontrabandinės cigaretės

Jungtinės Pagėgių ir Lazdijų rinktinių pasieniečių bei Marijampolės policijos pajėgos demaskavo Suvalkijos sostinėje esančiuose garažuose įrengtus kontrabandinių rūkalų sandėlius.

Viename garaže  pareigūnai sulaikė du vyrus, siejamus su rastu cigarečių kroviniu, bei automobilį „Chrysler Voyager“, į kurį buvo kraunama nelegali kontrabandinė siunta.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus (OVS) ir Specialiosios paskirties būrio pasieniečiai kartu su Lazdijų rinktinės OVS bei Marijampolės policijos pareigūnais patikrino vieną garažą Marijampolėje.  Turėta žinių, kad čia gali būti saugomos neteisėtai į Lietuvą atgabentos cigaretės.

Pasieniečių surinkta informacija pasitvirtino – kaip tik tuo metu čia darbavosi du vyrai. Jie į garaže stovintį automobilį „Chrysler Voyager“ krovė įvairių rūšių cigaretes .

Patikrinus automobilį ir garažą rasta 10 tūkst. 440 pakelių cigarečių „Jin Ling“, „West“, „Viceroy Blue“ ir „Viceroy Red“ su rusiškomis banderolėmis.

Pareigūnai sulaikė 28 ir 30 metų Marijampolės gyventojus. Po apklausos jie dviem paroms buvo uždaryti į   areštinę.

Tą pačią dieną pasieniečiai atliko kratą dar viename Suvalkijos sostinėje esančiame garaže. Jame rasti 2 tūkst. 220 pakelių cigarečių „Viceroy Red“ su Rusijos banderolėmis.

Automobilis ir kontrabandinių cigarečių kroviniai saugomi Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardoje.

Pagėgių pasieniečiai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min