Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolės pataisos namų prižiūrėtojai su kaliniais naktį susigrūmė dėl dviejų šaltkrepšių

Nuteistiesiems skirti draudžiami daiktai buvo šaltkrepšiuose
Marijampolės PN nuotr. / Nuteistiesiems skirti draudžiami daiktai buvo šaltkrepšiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Užkardytas bandymas perduoti didelį kiekį uždraustų daiktų Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems.

Spalio 1 d. naktį, apie 1.45 val. Marijampolės pataisos namų apsaugos poste budėjęs pareigūnas informavo, kad nuo renovuojamo gyvenamojo pastato, esančio Sporto g. 5, stogo į šalia esančią įstaigos teritoriją buvo įmesti du paketai. Gavę pranešimą, tarnybą vykdantys prižiūrėtojai skubiai nubėgo į įvykio vietą.

Nepaisant to, kad nuteistieji sudarė kliūtis, užrėmę įėjimo duris, ir patys nedelsdami bandė lipti ant pastato stogo paimti permestus daiktus, prižiūrėtojai pirmieji paėmė permestus paketus, įdėtus į du šaltkrepšius. Šaltkrepšius permetusio asmens (asmenų) sulaikyti nepavyko. Rasti šaltkrepšiai buvo pateikti Marijampolės pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriui, pasakojama Kalėjimų departamento atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Marijampolės PN nuotr./Nuteistiesiems skirti draudžiami daiktai
Marijampolės PN nuotr./Nuteistiesiems skirti draudžiami daiktai

Apžiūrint paketus, įtarimai, kad tai gali būti nuteistiesiems draudžiami turėti daiktai, pasitvirtino ir juose buvęs daiktų kiekis nustebino pareigūnus. Šaltkrepšių viduje rasti įpakavimai su galimai narkotinėmis medžiagomis: apie 1050 gramų svorio paketas, kurio viduje matėsi neaiškios kilmės milteliai, apie 20 gramų svorio plastikinis maišelis su neaiškios kilmės milteliais ir apie 8 gramų svorio paketėlis su augalinės kilmės medžiaga. Be to, šaltkrepšių viduje rasti 35 mobilaus ryšio telefonai, 31 SIM kortelė, 18 telefonų akumuliatorių, 15 telefonų įkroviklių, 6 telefonų ausinės, 2 bevielio ryšio modemai.

Atlikus būtinus veiksmus, rasti daiktai perduoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariatui, kuriame pradėtas šio įvykio ikiteisminis tyrimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min