Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 26d. 18:37

Marijampolės pataisos namus sudrebino „neplaninis nuteistųjų patikrinimas“

Kratos akimirka
KD nuotr. / Kratos akimirka

Marijampolės pataisos namų nuteistųjų gyvenamosiose ir bendrojo naudojimo patalpose vykdytos kratos metu rasta ir paimta 13 vnt. SIM kortelių, 12 vnt. mobiliojo ryšio telefonų bei pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Rugpjūčio 26 d. Kalėjimų departamento (KD) Saugumo valdymo skyriaus iniciatyva suorganizuotas neplaninis patikrinimas Marijampolės pataisos namuose. Šio neplaninio patikrinimo tikslas – užkardyti ir (ar) sumažinti atvejus, kuomet nuteistieji neteisėtai disponuoja draudžiamais daiktais ar narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Patikrinime dalyvavo Karatas, Pipiras, Borgas,Toris, Beili, Lotė ir Runa, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Atliekant patikrinimą dalyvavo Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Vilniaus pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kinologai ir jų tarnybiniai šunys Karatas, Pipiras, Borgas, Toris, Beili, Lotė ir Runa, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Į pagalbą pasitelkti ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kinologai su šunimis.

Tai jau antras neplaninis patikrinimas šiemet laisvės atėmimo vietų įstaigose. Per pirmąjį Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje rasta: 13 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 14 vnt. SIM kortelių bei pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

01:16
50:52
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min