Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Marijampolės pataisos namus sudrebino „neplaninis nuteistųjų patikrinimas“

Marijampolės pataisos namų nuteistųjų gyvenamosiose ir bendrojo naudojimo patalpose vykdytos kratos metu rasta ir paimta 13 vnt. SIM kortelių, 12 vnt. mobiliojo ryšio telefonų bei pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.
Kratos akimirka
Kratos akimirka / KD nuotr.

Rugpjūčio 26 d. Kalėjimų departamento (KD) Saugumo valdymo skyriaus iniciatyva suorganizuotas neplaninis patikrinimas Marijampolės pataisos namuose. Šio neplaninio patikrinimo tikslas – užkardyti ir (ar) sumažinti atvejus, kuomet nuteistieji neteisėtai disponuoja draudžiamais daiktais ar narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Patikrinime dalyvavo Karatas, Pipiras, Borgas,Toris, Beili, Lotė ir Runa, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Atliekant patikrinimą dalyvavo Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Vilniaus pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos kinologai ir jų tarnybiniai šunys Karatas, Pipiras, Borgas, Toris, Beili, Lotė ir Runa, dresuoti ieškoti narkotinių bei psichotropinių medžiagų.

Į pagalbą pasitelkti ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos kinologai su šunimis.

Tai jau antras neplaninis patikrinimas šiemet laisvės atėmimo vietų įstaigose. Per pirmąjį Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje rasta: 13 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 14 vnt. SIM kortelių bei pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai dėl rastų, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius