Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolės patrulis laisvalaikiu neliko abejingas „Vento“ vairuotojui, dardėjusiam be oro ratuose

Duobė, prakirtusi du ratus
15min.lt skaitytojo nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 19 dieną apie 23 val. 50 min. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus 2-ojo būrio patrulis Robertas Kimleris, ne tarnybos metu, Marijampolės R.Juknevičiaus gatvėje pastebėjo automobilį „Volkswagen Vento“, kuris stovėjo viduryje gatvės. Galiniai ratai buvo be oro, tačiau automobilis pradėjo važiuoti.

Pareigūnas, įtardamas, kad automobilio „VW Vento“ vairuotojas gali būti neblaivus, važiuodamas paskui įtartiną automobilį paskambino Marijampolės apskr. VPK budėtojui ir pranešė, kuria kryptimi juda automobilis.

„VW Vento“ automobilis įvažiavo į Draugystės g. esančio daugiabučio namo kiemą ir sustojo viduryje kiemo.

Paskui jį važiavęs pareigūnas R.Kimleris sustojo ir priėjęs prie vairuotojo pasiteirauti ar nereikia pagalbos, pajuto stiprų alkoholio kvapą sklindantį nuo vairuotojo. Vairuotojo kalba buvo nerišli. Vis dėlto jis įtaigiai ir nuoširdžiai paaiškino, kad yra vartojęs svaigalų.

Tuo metu į kiemą įsuko policijos patrulių ekipažas, o tai pastebėjęs „VW Vento“ vairuotojas netikėtai pasileido bėgti, tačiau pareigūnai jį sulaikė.

Marijampolietis nepateikė jokių dokumentų, teigė, kad vairuotojo pažymėjimo neturi, kadangi nėra išlaikęs egzamino. Nustačius asmens tapatybę ir siekiant įvertinti asmens bendrą būklę, automobilio „VW Vento“ vairuotojui buvo pasiūlyta eiti tiesia linija – pėda po pėdos ir stovint pataikyti į nosies galą (atsimerkus ir užsimerkus), tačiau automobilio vairuotojas tiesia linija nepraėjo ir į nosies galą nepataikė, o pareigūnams pasiūlius pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu ir vairuotojui sutikus – jis parodė 2,38 prom. alkoholio.

Vairuotojas, atrodė, nuoširdžiai gailėjosi, tačiau paaiškėjo, jog šis pilietis jau ne pirmą kartą važinėjosi neblaivus ir neturėdamas tam teisės.

Už šį šiurkštų pažeidimą automobilio VW vairuotojui buvo surašytas Administracinio teisės pažeidimo protokolas, byla bus nagrinėjama Marijampolės r. apylinkės teisme. Vairuotojui gresia bauda nuo 1 158 iki 1 448 eurų su transporto priemonės konfiskavimu arba administracinis areštas su transporto priemonės konfiskavimu, pasakojama Marijampolės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus atstovų pirmadienį paviešintame pranešime. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min