Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolės savivaldybėje degė medienos dirbtuvės

Gaisras lentpjūvėje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras lentpjūvėje (archyvas)
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 99 gaisrus ir atliko 22 kitus gelbėjimo darbus. Žmonių aukų ketvirtadienio gaisruose buvo išvengta.

Praėjusią naktį Radviliškio rajono Mažaičių kaime dėl neatsargaus žmogaus elgesio užsidegė mėsos rūkykla. Per gaisrą nudegė rūkyklos stogas, išdegė vidus, sudegė dalis rūkomos mėsos.

Ketvirtadienį ryte Kaune, Ilgojoje gatvėje užsidegė keli ūkiniai pastatai ir gyvenamasis namas. Per gaisrą sudegė sandėliukas, nudegė garažo stogas, nuo karščio nukentėjo ir netoliese stovintis gyvenamasis namas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Utenos rajono Gatelių viensėdyje dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė medinė pirtis. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė pirties patalpos. Nuo ugnies buvo išgelbėta šalia stovinti kita pirtis.

Vilniaus rajono Mikašiūnų kaime, sodo bendrijoje ,,Obelėlė”, pavakary užsiliepsnojo sodo namelis. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Ugnis sunaikino pastatą, o įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Ketvirtadienį vakare Marijampolės savivaldybės Patašinės kaime užsidegė UAB ,,Nedlit Internacional” medienos dirbtuvės. Gaisro metu išdegė parketo dažymo linija, apdegė keli šimtai kvadratinių metrų parketo, aprūko patalpa. Nuostoliai nustatinėjami, o gaisro priežastys aiškinamos.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Panevėžio rajono Girelės kaime užsiliepsnojo bitininko namelis . Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, namelis jau buvo sudegęs, o liepsnojo dar 2 bičių aviliai. Ugnis buvo užgesinta, o įvykis tiriamas.

Ketvirtadienį Jurbarko gelbėtojai iš Nemuno upės ištraukė skendusį jaunuolį, o iš Klausučių kaimo tvenkinio nuskendusį 45 metų vyriškį. Dar vieną nuskendusį vyrą iš Nevėžio upės ištraukė Kauno rajono ugniagesiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min