Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 05, 14:24 Atnaujinta 2017 01 05, 14:58

Prieš moksleivę Marijampolėje smurtavęs mokyklos direktorius prašo teismo malonės

Marijampolės rajono apylinkės teismas ketvirtadienį uždarame posėdyje išnagrinėjo moksleivės sumušimu kaltinamo Mokolų mokyklos direktoriaus bylą. Smurtavimu prieš moksleivę kaltinamas Sigitas Virbickas pripažino savo kaltę ir prašė atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.
Kumštis
Kumštis / Photos.com nuotr.

„Teismo posėdyje kaltinamasis visiškai pripažino savo kaltę. Iki tol jis ją pripažino iš dalies – kad netyčia galėjo kliudyti mergaitę. Dabar jis pasisakė, kad visiškai pripažįsta savo kaltę ir prašė nuo baudžiamosios atsakomybės atleisti pagal laidavimą. Laiduotoja būtų jo žmona, irgi pedagogė“, – BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė Rasa Stundžienė.

Pasak jos, prokurorė Lina Bingelienė tam neprieštaravo, tačiau prašė teismo taip pat taikyti kaltinamajam baudžiamojo poveikio priemones – draudimą dirbti švietimo ir ugdymo bendrojo lavinimo įstaigose penkerius metus bei įmokėti įmoką į nukentėjusių nuo nusikalstamų veikų asmenų fondą 376 eurus.

Siūlydama tokią bausmę, prokurorė atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis anksčiau teistas nebuvo.

Mokolų pagrindinės mokyklos direktoriaus byla ketvirtadienį išnagrinėta uždarame posėdyje.

„Advokatas paprašė nagrinėti bylą uždarame teismo posėdyje, kadangi tai susiję su nepilnamečiais“, – BNS sakė teismo atstovė Vilija Bačkierienė.

Nuosprendis byloje bus skelbiamas sausio 18 dieną.

Marijampolės savivaldybės Mokolų pagrindinės mokyklos direktorius Sigitas Virbickas kaltinamas fizinio skausmo sukėlimu ir nežymiu sveikatos sutrikdymu mažamečiam asmeniui.

Šį įvykį tyrė ir savivaldybės darbo grupė – ji rekomendavo direktoriui skirti drausminę nuobaudą ir jį iš einamų pareigų atleisti. Ketvirtadienį pateiktas sprendimo projektas bus svarstomas pirmadienį vyksiančiame tarybos posėdyje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min