Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 17d. 08:51

Marijampoliečiai sutuoktiniai įtariami pasisavinę įmonės turtą – 82 tūkst. eurų

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame logistikos paslaugas teikianti mažoji bendrija įtariama bendrijos turto pasisavinimu ir apgaulingu apskaitos tvarkymu.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad įmonė, teikianti transporto paslaugas tiek Lietuvoje, tiek ir ES šalyse, sudarė darbo sutartis su vairuotojais ekspeditoriais, kuriems pagal pateiktus kasos išlaidų orderius neišmokėjo dalies grynųjų pinigų. Nuo 2013 metų iki dabar vadovaujančias pareigas mažojoje bendrijoje oficialiai eina mažosios bendrijos steigėja, kuri kasos pajamų ir išlaidų orderiuose pasirašė kaip kasininkė, nors atliekant procesinius veiksmus buvo gauta duomenų, kad faktiškai šias pareigas atliko jos sutuoktinis, kuris mažojoje bendrijoje formaliai nedirbo.

Išsiaiškinta, kad prieš išvykstant į kiekvieną komandiruotę (retkarčiais po komandiruotės) vairuotojams ekspeditoriams buvo nurodoma pasirašyti kasos išlaidų orderiuose, tačiau jiems pasirašius, dokumentuose nurodytos grynųjų pinigų sumos nebūdavo išmokamos, tokiu būdu jas pasisavinant.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad padaryta daugiau nei 82 tūkst. Eur žala juridiniam asmeniui. Laikinai apribota teisė į bendra jungtine nuosavybe sutuoktinių valdomą 190 tūkst. Eur vertės turtą.

Byla, kurioje pranešimai apie įtarimą įteikti abiem sutuoktiniams, perduota Kauno apygardos teismui. Tyrimui vadovavo ir jį organizavo Kauno apygardos prokuratūra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min