Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 19d. 20:23 , Atnaujinta: 2018 spalio 20d. 12:11

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys

Penktadienį 19.55 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius-Panevėžys (A2) 21 kilometre susidūrė keturi lengvieji automobiliai ir autobusas. Masinė avarija pareikalavo vieno žmogaus gyvybės, dar trys buvo sužeisti.

Patikslintais duomenimis, susidūrė autobusas, priklausantis Šalčininkų autobusų parkui, ir keturi automobiliai: „Volvo“, „Mercedes“, „Mazda“ ir „Škoda“.

Į įvykio vietą Vilniaus rajone išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Dėl avarijos susidarė didžiulės spūstys. Norint jų išvengti, raginama važiuoti senuoju plentu per Maišiagalą.

Įvykio liudininkas 15min pasakojo, kad medikų pagalbos prireikė penkiems asmenims – jie greitosios pagalbos automobiliais išgabenti į ligonines. 15min duomenimis, vienas iš jų mirė medikų automobilyje.

Liudininko pasakojimu, iš pradžių susidūrė autobusas ir vienas lengvasis automobilis. Netrukus į jį rėžėsi dar du automobiliai – „Mazda“ ir „Mercedes“. Kaip pasakojo redakcijai paskambinęs liudininkas, vienas vyras, važiavęs autobusu, nusprendė išlipti padėti į avariją pakliuvusiai šeimai, tačiau tuomet į autobusą rėžėsi „Volvo“. Tuomet nukentėjo pagelbėti norėjęs autobuso keleivis.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Papildyta šeštadienį 12 valandą. Kaip šeštadienį informavo Policijos departamentas, spalio 19 dieną apie 20 valandą Vilniaus rajone, kelio Vilnius–Panevėžys 20-ame km, į sustojusį autobusą MAN, vairuojamą vairuotojo, gimusio 1987 metais, atsitrenkė paskui važiavęs automobilis „Škoda Octavia“, kurį vairavo vairuotojas, gimęs 1984 m.

Po kiek laiko į sustojusį automobilį „Škoda“ atsitrenkė ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas vairuotojo, gimusio 1994 metais, kuris taip pat dar partrenkė iš autobuso išlipusį keleivį, gimusį 1999 metais, ir įsirėmė į kelio atitvarą.

Netrukus ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „Mazda 6“, vairuojamas vairuotojo, gimusio 1980 m., atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir sustojusį automobilį „Volvo V40“, kurį vairavo vairuotojas, gimęs 1962 m., o šis po smūgio atsitrenkė į stovėjusį autobusą ir kliudė išlipusį autobuso vairuotoją.

Per eismo įvykį sužalotas automobiliu „Škoda“ važiavęs trimetis.

Per eismo įvykį sužaloti automobiliu „Škoda“ važiavę keleivis, gimęs 2015 m. (politrauma), keleivė, gimusi 1983 m. (blauzdikaulio ir šokikaulio lūžiai) ir pėsčiasis (šeivikaulio lūžis), kurie paguldyti į ligoninę.

Automobilio „Škoda“ vairuotojas dėl įvairių kūno sužalojimų vežamas į ligoninę mirė.

Spalio 20 dieną apie 1 valandą į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl kelio sumušimo gydomas ambulatoriškai autobuso vairuotojas.

Dėkojame 15min skaitytojams, siuntusiems nuotraukas ir pasidalijusiems informacija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min