TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Matulevičiaus partijai – byla dėl skolų už komunalines paslaugas

„Scanpix“ nuotr. / Pilietinės demokratijos partijos vadovas A.Matulevičius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme šiandien rašytinio proceso tvarka buvo išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovo bendrovės „Naujamiesčio būstas“ ieškinį atsakovui Pilietinės demokratijos partijai dėl įsiskolinimo už suteiktas paslaugas priteisimo.

Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme pirmadienį rašytinio proceso tvarka buvo išnagrinėta civilinė byla pagal ieškovo bendrovės „Naujamiesčio būstas“ ieškinį atsakovui Pilietinės demokratijos partijai dėl įsiskolinimo už suteiktas paslaugas priteisimo.

Ieškovas nurodė, kad tarp jo ir atsakovo 2006 m. sausio 26 d. buvo sudaryta pastato administravimo sutartis (duomenys neskelbtini), pagal kurią UAB „Naujamiesčio būstas“ įsipareigojo teikti atsakovui gyvenamojo namo (duomenys neskelbtini), bendrojo naudojimo patalpų eksploatavimo, komunalines ir priežiūros paslaugas, o atsakovas įsipareigojo sumokėti ieškovui už suteiktas paslaugas pagal pateiktas PVM sąskaitas-faktūras. Ieškovas nurodė, kad atsakovas laikotarpiu nuo 2008 m. gruodžio 31 d. iki 2009 m. rugsėjo 30 d. nevykdė pareigos mokėti už jam suteiktas paslaugas, ir už šį laikotarpį susidarė 1642,44 Lt įsiskolinimas.

Atsakovui Pilietinės demokratijos partijai nepateikus atsiliepimo į pareikštą ieškinį per teismo nustatytą terminą, ieškovo prašymu, teismas išnagrinėjo bylą rašytinio proceso tvarka ir priėmė sprendimą už akių. Teismas nustatė, kad procesiniai dokumentai atsakovui buvo įteikti tinkamai – Pilietinės demokratijos partijos pirmininkui Algimantui Matulevičiui.

Sprendimu už akių teismas nusprendė ieškinį tenkinti visiškai ir priteisti iš Pilietinės demokratijos partijos (duomenys neskelbtini) UAB „Naujamiesčio būstas“ naudai 1642,44 Lt įsiskolinimo bei 65 Lt bylinėjimosi išlaidų, iš viso 1707,44 Lt.

Teismas konstatavo, kad Pilietinės demokratijos partija kaip patalpų (duomenys neskelbiami) naudotoja, nesilaikė teisės aktais bei šalių pasirašyta sutartimi nustatytos pareigos mokėti už bendro naudojimo objektų administravimą ir priežiūrą.

Pilietinės demokratijos partija negali šio sprendimo skųsti nei apeliacine, nei kasacine tvarka, tačiau per 20 dienų nuo jo priėmimo dienos turi teisę paduoti Vilniaus miesto 2-ajam apylinkės teismui pareiškimą dėl sprendimo už akių peržiūrėjimo.

Sprendimas šiuo metu yra dar neįsiteisėjęs, pirmadienį pranešė Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Airinė Šerelytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min