Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Matuoklio sprogdintojui – pustrečių metų nelaisvės, viešieji darbai ir žalos atlyginimas

Greičio matuoklis
UAB „Fima“ nuotr. / Greičio matuoklis
Šaltinis: 15min
0
A A

2,5 metų nelaisvės, 80 val. neatlygintinų darbų ir 18 tūkst. litų žalos atlyginimas – tokį nuosprendį penktadienį Marijampolėje išgirdo greičio matuoklio sprogdintojas.

Kaip rašoma bendrovės „Fima“ pranešime, penktadienį Marijampolės raj. apylinkės teisme vykusiame posėdyje buvo paskelbtas nuosprendis dėl 2010 m. spalio mėn. greičio matuoklį kelyje Mauručiai–Vinčiai–Puskelniai susprogdinusio jaunuolio. Jis pripažino savo kaltę ir teigė, kad nuoširdžiai dėl to gailisi, teismas į tai atsižvelgė kaip į lengvinančią aplinkybę.

Atsakomybę sunkino tai, jog jaunuolis nusikaltimo metu buvo apsvaigęs nuo alkoholio.

Teismas prieniškiui skyrė 2 metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atidedant ją vieniems metams ir 6 mėnesiams. Jaunuolis taip pat privalės per 3 mėnesius nuo nuosprendžio paskelbimo dienos atlikti 80 valandų neatlygintinų darbų globos ir rūpybos, sveikatos priežiūros ar kitose valstybinėse ar nevalstybinėse įstaigose ar organizacijose.

Greičio matuoklių niokotojas taip pat privalės atlyginti 18 tūkst. litų turtinę žalą, padarytą visuomenės reikmėms tarnaujančiam turtui.

Tai jau ne pirmas toks atvejis Lietuvoje, kai greičio matuoklių niokotojams tenka atlyginti padarytą žalą. 2010 m. trosu bandęs nutempti greičio matuoklį jaunuolis N.A. iš Šilutės atlygino nuostolius visoje Lietuvoje įdiegusiai ir prižiūrinčiai bendrovei „Fima“, sumokėjęs 12,5 tūkst. litų už sugadintą įrangą.

Tų pačių metų sausio mėnesį nepilnametis iš Kretingos, sudaužęs greičio matuoklio stikliukus, kaltę pripažino, o jo mama pasiūlė atlyginti nuostolius – 986 Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min