Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažametes apgaule siekęs lytiškai išnaudoti šešiolikmetis neteko laisvės

Grotos
Photos.com / Grotos
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasikėsinęs prievartauti vieną ir prievartavęs kitą mažametę šešiolikmetis pasvalietis neteko laisvės penkeriems metams ir šešiems mėnesiams – tokį sprendimą šiandien popiet, baigęs nagrinėti Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorų perduotą nusikaltimų žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui baudžiamąją bylą, priėmė apygardos teismas, paskyręs už valstybės kaltintojo pasiūlytą pusmečiu švelnesnę bausmę.

Valstybinį kaltinimą nagrinėjant bylą teisme palaikęs Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Romualdas Valiulis teigė, kad nepilnametis kaltinamasis nenorėjo pripažinti savo kaltės, tačiau nukentėjusiųjų parodymai ir kiti surinkti įrodymai, išanalizuoti teisminio tyrimo metu, patvirtino jam pateiktus kaltinimus, teigiama išplatintame pranešime.

Bylos duomenimis, pernai vasarą Pasvalio rajono viename kaime šešiolikmetis jaunuolis apgaule įviliojo vieną mažametę – devynerių metų mergaitę – į negyvenamą namą ir pasikėsino patenkinti lytinę aistrą, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė dėl nuo jo valios nepriklausančių aplinkybių, kadangi nukentėjusioji ištrūko ir pabėgo.

Pernai rudenį tas pats šešiolikmetis, apgaule įviliojęs dar vieną mažametę – šešerių metų mergaitę – į negyvenamą namą ir pasinaudojęs nukentėjusiosios bejėgiška būkle dėl mažametystės, įvykdė nusikalstamą veiką.

Šioje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato tyrėjai, tyrimą kontroliavo, organizavo ir jam vadovavo iš pasvaliečių kolegų perėmę Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai. Įstatymas tam, kas seksualiai prievartavo mažametį asmenį, numato laisvės atėmimo bausmę nuo trejų iki 13 metų, tačiau didžiausia laisvės atėmimo bausmė, kuri gali būti paskirta nepilnamečiui, yra dešimt metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min