Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Mažametės žagintojas pripažintas pavojingu recidyvistu

Antradienį Klaipėdos apygardos teismas patvirtino Klaipėdos apygardos prokurorės kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl mažamečio asmens išžaginimo bei seksualinio prievartavimo ir keturiasdešimtmečiui skuodiškiui G.J. skyrė 14 metų laisvės atėmimo bausmę, pirmuosius ketverius metus bausmę atliekant kalėjime, kitus – pataisos namuose.
Antrankiai
Antrankiai / E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Teismas taip pat patenkino nukentėjusiosios naudai prokuratūros pareikštą 100 tūkst. litų neturtinės žalos atlyginimo civilinį ieškinį bei nukentėjusiųjų atstovų pareikštus turtinės ir neturtinės žalos ieškinius, kurių bendra suma – per 37 tūkst. litų. Už nužudymą, išžaginimą bei kitus nusikaltimus jau ne kartą teistą vyrą teismas pripažino pavojingu recidyvistu.

Kaip praneša Generalinė prokuratūra, didžiulį rezonansą šalyje sukėlęs nusikaltimas buvo įvykdytas šių metų balandžio 19 d. viename iš Skuodo rajono sodų bendrijos namelių.

Nustatyta, kad G.J., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, pasinaudodamas bejėgiška aštuonmetės nukentėjusiosios būkle, ją nugirdė, surišo rankas ir, panaudodamas fizinį smurtą bei grasindamas nužudyti, išžagino.

Žagintojas pažįstamų kaimynų dukrą į sodą prisiviliojo gudrumu, pažadėjęs ją pavaišinti tortu bei namo parvežti dviračiu.

Būdamas suimtas už šį nusikaltimą, G. J. prisipažino įvykdęs dar vieną – apiplėšęs moterį, įsibraudamas į patalpą. Už tai artimiausiu metu jis bus teisiamas Skuodo rajono apylinkės teisme.

Šiemet tai vienuoliktas nuosprendis Klaipėdos apygardos teritorijos prokuratūrų baigtose baudžiamosiose bylose dėl seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius ir mažamečius asmenis. Nuteista 11 asmenų, nė vienas neišteisintas.

2008 metais už seksualinius nusikaltimus prieš vaikus Klaipėdos apygardos teritorijoje buvo nuteista 10 asmenų, vienas išteisintas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min