Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažeikiečių pinigai Telšių policijos pareigūnų nesugundė

Kyšis
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Kyšis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį apie 17.30 val. paskambinęs anonimas pranešė, kad keliu Šiauliai–Palanga Telšių link važiuoja „Crycler pacifica“ markės automobilis, kurio vairuotojas, kaip įtariama, neblaivus. Informacija buvo perduota dirbantiems patrulių ekipažams.

Išskubėjęs pasitikti atvykstančių „svečių“ patrulių būrio ekipažas netrukus automobilį pastebėjo riedantį „Brančos“ kavinės link. Vairuotojas, pamatęs policiją, skubiai įsuko į šalia esančios degalinės teritoriją, bet pasprukti nepavyko – policijos mašina užblokavo kelią, teigiama išplatintame pranešime.

Gauta informacija pasitvirtino – tik priėjus prie vairuotojo padvelkė stiprus alkoholio kvapas. Vairuotojas buvo pakviestas į tarnybinį automobilį pasitikrinti blaivumui. Trisdešimt septynerių metų Mažeikių r., Ketūnų k. gyventojui V. J. nustatytas sunkus (2,67 promilių) girtumo laipsnis.

Tuo metu griuvinėdamas prie tarnybinio policijos automobilio prišlitiniavo ir keleivis. Jis pradėjo pareigūnams aiškinti, ką reikia daryti, o ko ne, nereagavo į draugišką pasiūlymą pasitraukti ir netrukdyti. Netgi daugiau – pradėjo nurodinėti, kad paleistų „draugelį“, nes gali susilaukti nemalonumų. Teko abu vežtis į Telšių apskrities VPK.

Kabinete pildant protokolą vairuotojas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą, patruliams pasiūlė 400 litų kyšį ir pinigus padėjo ant stalo. Pareigūnai „dovanėle“ nesusigundė. Dėl vairavimo neblaiviam V. J. surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR ATPK 129 str. Dėl bandymo papirkti pareigūnus pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. Mažeikių rajono gyventojas sulaikytas.

Beje, nemalonėn pakliuvo ir kartu važiavęs metais vyresnis bičiulis S. D., gyvenantis tame pačiame kaime. Pastarąjam nustatytas vidutinis (2,43 promilių) girtumas. Už trukdymą savo aiškinimais, komentarais bei nurodymais pareigūnams įforminti KET pažeidimą bei pasirodymą neblaiviam viešoje vietoje surinkta medžiaga administracinei bylai iškelti pagal LR ATPK 178 str.

Naktį abu vyrai praleido saugiai policijos komisariato laikino sulaikymo kamerose.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min