Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 29d. 14:26

Mažeikių r. nufilmuota, kaip policija prabangiu BMW visureigiu laukais vijosi bėglį su keturračiu

Pareigūnų stabdomas keturračio vairuotojas nestojo: bėgo nuo policijos, tačiau pasprukti nepavyko, praneša Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Mažeikių rajone teisės vairuoti neturintis bei neblaivus vyras, sėdęs prie keturračio motociklo „Yamaha“ vairo, bandė išvengti susitikimo su policijos pareigūnais, tačiau jo bandymas pasprukti truko neilgai.

Kovo 27 d. apie 15.15 val., Mažeikių r., Palnosų k., nežymėtu policijos automobiliu patruliuojančių Telšių apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnų dėmesį atkreipė važiuojantis raudonos spalvos keturratis motociklas be valstybinio numerio ženklo.

Bėgliui, be kita ko, nustatytas 1,32 promilės girtumas.

Pareigūnai, įjungę specialiuosius šviesos ir garso signalus, patikrinimui norėjo susistabdyti šią transporto priemonę, tačiau vairuotojas akistatos su jais nusprendė išvengti – nestojo. Važiuodami iš paskos garsiakalbiu pareigūnai išreiškė aiškų reikalavimą sustoti, tačiau vairuotojas to neišgirdo – teisėtų reikalavimų nevykdė bei juos ignoravo. Važiavo per pievą stengdamasis atitrūkti.

Visgi bėgliui pasprukti nepavyko. Kelias minutes trukusios gaudynės baigėsi. Paaiškėjo, kad policijos pareigūnų reikalavimo sustabdyti transporto priemonę nepaisė vyras, gimęs 1992 m. Paklaustas, kodėl policijos pareigūnams nestojo, jis atsakė, jog neatpažino policijos automobilio.

Dar vėliau paaiškėjo, kad jis ne tik nepaisė reikalavimo sustoti, tačiau vairavo transporto priemonę ne tik neturėdamas teisės to daryti, bet taip pat ir techniškai netvarkingą, įstatymų nustatyta tvarka neįregistruotą bei be privalomojo civilinės atsakomybės draudimo automobilį. Beje, buvo dar ir neblaivus. Jam nustatytas lengvas – 1,32 promilės, girtumas.

Už šiuos pažeidimus vairuotojui surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 426 str. 5 d., 424 str. 4 d., 415 str. 1 ir 2 d.

Kelių policijos skyriaus pareigūnai ragina eismo dalyvius būti sąžiningais ir nesėsti prie transporto priemonės vairo apsvaigus nuo alkoholio ar neturint tam teisės. Didžiausia vertybė – saugumas, tad saugokime save ir kitus, laikykimės Kelių eismo taisyklių reikalavimų, elkimės atsakingai ir apdairiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:56
02:21
03:31:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min