Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažeikių rajone dingusio renaviškio Simono Klemenio tetos paskutinė viltis: „Gal kam sąžinė prabils?“

Simonas Klemenis
Asmeninio archyvo nuotr. / Simonas Klemenis
Šaltinis: 15min
0
A A

2013 m. lapkričio 1 d. Sedoje po klasės draugų susitikimo dingusio renaviškio Simono Klemenio istorija sujaudino visą Lietuvą. Vaikino šeima iki šiol nėra praradusi vilčių pamatyti Simoną. Tačiau jo tetai Dangirai Bružienei neramu, kad visuomenė primiršo apie paieškas. Mažeikių r. policijos vadovas tikina, kad ir pareigūnai jokiu būdu dar nenuleido rankų.

„Apie S.Klemenio dingimą jau beveik tris mėnesius jokių žinių neturime, šioje paieškoje kol kas policija bejėgė. Visų prašau visos šeimos vardu – norime kuo daugiau viešumo, gal kam sąžinė prabils ir bent kažką žodeliu prasitars. Dar turime vilčių rasti ar išgirsti kokią žinią apie mūsų vaiką Simoną“, – taip į 15min.lt redakciją kreipėsi dingusiojo teta Dangira Bružienė.

Devyniolikmetis S.Klemenis paslaptingomis aplinkybėmis 2013 m. lapkričio 1-ąją dingo Sedoje (Mažeikių r.) po klasės draugų susitikimo.

Mes dar turime mažą viltį, kad Simonas gyvas...

Policija, artimieji ir savanoriai pagalbininkai atliko didžiulį darbą, tačiau visos pastangos rezultato dar nedavė.

„Mes matome, kad daug žmonių Simono nepamiršo, o taip pat ir policija. Esame visiems labai dėkingi už visą pagalbą jo ieškant. Tik nemažai žmonių kažkodėl mano, kad mes Simoną jau esame radę. Todėl ir prašome priminti, kad jis vis dar ieškomas“, – 15min.lt teigė vaikino teta D.Bružienė.

Moteris dar pridūrė: „Mes dar turime mažą viltį, kad jis dar gyvas...“

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas trečiadienį 15min.lt sakė, kad dingusiojo S.Klemenio paieškos, nepaisant daugybės jau išnaudotų galimybių jį rasti, vis dar tęsiamos. Pasak I.Motiejūno, iki šiol kiekvieną dieną yra atliekami aktyvūs paieškos veiksmai, vis tikrinamos visos realios versijos.

Komisariato vadovas pabrėžė, kad Simono šeimos nariai patys mato nesiliaujančias pareigūnų pastangas ieškant vaikino. „Su artimaisiais mes nuolat bendraujame, teikiame jiems informaciją, kiek tai nepažeidžia mūsų tarnybos interesų, apie tai, ką nuveikė pareigūnai. Kaip tik antradienį pas mus buvo užsukusi vaikino motina, bendravome su ja“, – pasakojo I.Motiejūnas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min