Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Mažylė užspringo

Medikai, iškviesti gelbėti mirštančio kūdikio, jį rado jau nebegyvą.
Temos: 1 Kūdikis

Vakar Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl nė dviejų mėnesių neišgyvenusios Danielės K. mirties. Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad mergytė mirė užspringusi motinos pienu. Anot teisėsaugininkų, motinai baudžiamoji atsakomybė negresia, nes tai traktuojama kaip nelaimingas atsitikimas.

Anot policijos pareigūnų, tą dieną Danielės tėvų, trisdešimtmečio Svajūno K. ir penkeriais metais jaunesnės Rasos S., nuomojamame bute nuo pietų vyko išgertuvės. Svaigalais vaišinosi trise – abu sugyventiniai ir į svečius užsukęs Svajūno draugas Marius R.

Rasa S. pareigūnams pasakojo, kad apie 18 val. ji krūtimi pamaitino dukrelę ir paguldė į lovą. Prie mergaitės „pavargę“ nuo vaišių prigulė pailsėti ir tėvai. Prabėgus kiek daugiau nei porai valandų, vienas iš tėvų nubudo ir pastebėjo, kad dukrelė blogai jaučiasi. Nedelsiant buvo iškviesti medikai, tačiau jų pagalbos jau nebeprireikė. Mergaitė buvo mirusi. Pirminės apžiūros metu ant kūdikio kūnelio smurto žymių nebuvo pastebėta.

Patikrinus blaivumą, visai trijulei buvo nustatytas vidutinis girtumas. Daugiausia į alkoholio matuoklį – 2,41 promilės pripūtė Danielės motina. Rasa S. apgailestavo dėl pirmagimės mirties ir teisinosi nežinojusi, kad pamaitintą kūdikį dar reikia palaikyti ant rankų, panešioti ir tik tada guldyti, būtinai ant šono.

Svajūnas K. policijai gerai žinomas. Jis ne kartą teistas už vagystes. Abu sugyventiniai dėl dukros priežiūros į Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojų akiratį nebuvo patekę.

 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius