15min be reklamos
Publikuota 2022 01 05, 10:59

Medininkų punkte du baltarusius pasitikę pasieniečiai palydėjo vyrus į areštinę

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė į Baltarusiją gabentą Rusijoje registruotą įtartiną lengvąjį automobilį. Į areštinę uždarytas ne tik VSAT pareigūnams, manoma, suklastotą registracijos liudijimą pateikęs baltarusis vairuotojas, bet ir kartu vykęs keleivis.
Automobilis su klastotais numeriais
Automobilis su klastotais numeriais / VSAT nuotr.

Antradienį vidudienį Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai Medininkų kontrolės punkte patikrino iš Lietuvos vykusio mikroautobuso "Mercedes-Benz Sprinter" su priekaba dokumentus.

2019 metais pagamintą ir Baltarusijos registracijos numeriais pažymėtą transporto priemonę vairavo 30-ies minėtos valstybės pilietis. Kartu kaip keleivis vyko 29-erių jo tautietis.

Ant mikroautobusu vilktos keturratės priekabos užsieniečiai gabeno naudotą automobilį „BMW 525D“. Dokumentų kontrolės metu VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė būtent šios transporto priemonės rusiškas registracijos liudijimas. Pirminiais duomenimis, 2004 m. pagaminto automobilio dokumentas yra visiška klastotė.

Vilniaus pasienio rinktinėje dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą užsieniečiams gresia areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

BMW automobilis saugomas Vilniaus pasienio rinktinėje. Abu baltarusiai uždaryti į areštinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min