Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilė ir alkoholis tapo žudymų priežastimi

Peilis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Peilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate baigtos tirti dvi nužudymų bylos. Ir vienu, ir antru atveju tragišką įvykių baigtį paskatino besaikis alkoholio vartojimas ir nežabotos pavydas.

Gegužės 28 d. rytą policija gavo pranešimą apie nelaimę. Greitosios pagalbos darbuotojai informavo, kad Deltuvos miestelyje mašinoje rastas miręs žmogus. Į nurodytą vietą nuvykę policijos pareigūnai rado automobilį „Audi 80“, o ant galinės sėdynės buvo vyriškio lavonas. Veide matėsi smurto žymės.

Nustatyta, kad tai Gintarų kaimo gyventojas V.K. (g. 1977 m.). Ikiteisminio tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad V.K. išvakarėse svečiavosi pas to paties kaimo gyventoją R.B. (g. 1979 m.). Vyrai kartu vartojo alkoholį. Išgertuvių metu kilo konfliktas dėl to, kad V.K. ėmė meilintis R.B. sugyventinei O.G. Įpykęs R.B. stipriai sumušė sugėrovą. Sumuštą V.K. į namus parsivedė šalia gyvenanti jo draugė A.Č. Ji ryte pastebėjo, kad V.K. neteko sąmonės. Tuomet pasikvietė O.G, iškvietė greitąją pagalbą.

Manydamos, kad greičiau pasieks medikus, moterys nusprendė automobiliu nelaimėlį nugabenti į Ukmergę pačios. Greitosios pagalbos automobilį jos sutiko Deltuvoje. V.K. apžiūrėjusi felčerė konstatavo jo mirtį. Gintarų kaimo gyventojas R.B. buvo tą pačią dieną sulaikytas. Jam pareikšti įtarimai nužudžius žmogų. Vyriškis bus teisiamas pirmą kartą.

Birželio 25 d. įvykusio tragiško įvykio, kuomet 22-ejų metų A.M. neteko gyvybės,  visi dalyviai taip pat buvo apsvaigę nuo alkoholio, o konfliktas tarp dviejų vaikinų kilo dėl merginos. Birželio 24-osios vakare Kurėnų kaime jaunimas šventė Jonines – gėrė  sidrą, alų, degtinę. A.M. linksminosi prie Kurėnų užeigos. Sugrįžęs su kompanija į Kurėnų kaimą, vaikinas susitiko R.P. Pastarasis Joninių švęsti buvo atvažiavęs pas seserį. Abu vaikinai buvo neabejingi tai pačiai merginai, tad jau kurį laiką jiedu buvo priešiškai nusiteikę. Kilus eiliniam konfliktui, jaunuoliai nusprendė išsiaiškinti santykius.

A.M. išėjo į lauką nešinas kirviu, tuo tarpu R.P. jį puolė su peiliu. Dūriai buvo mirtini – dar nespėjus atvažiuoti greitajai pagalbai vaikinas mirė. Apie įvykį buvo pranešta policijai. Atvykę pareigūnai operatyviai sulaikė įtariamąjį. Ukmergės miesto gyventojui R.P. (g. 1987 m.)  pareikšti įtarimai dėl nužudymo. Praeityje jis buvo 6 kartus teistas už įvairius nusikaltimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min