Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 vasario 20d. 17:29

Meistriškai „saulutes“ prie Seniavos kapinių piešęs vairuotojas policiją tikino neskiriantis pedalų

5e4d04d103bd8video_5e4d04c71a822
Kelias prie kapinių, kuriame „saulutes“ piešė „Audi A3“ vairuotojas, vėliau nesuvaldęs transporto priemonės, be to, sprukęs iš avarijos vietos.
Nustatytas jaunas vyras, automobiliu įvažiavęs į kapines Kaune. Iš jo lūpų pareigūnams nuskambėjo apgailėtinas pasiteisinimas - to, kad pervertino savo gabumus prie vairo ir apskritai tą vakarą buvo nusiteikęs piktybiškai pažeisti KET, vaikinas nepripažino.

Po aktyvių automobilio ir jį vairavusio asmens paieškų, šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai nustatė asmenį, įvažiavusį į kapavietes Kaune, kuriam surašytas administracinio nusižengimo protokolas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 2 d. (nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos), 420 str. 2 d. (pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas) bei 417 str. 2 d. (Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas).

Padedant visuomenei, tyrimo metu nustatyta, kad Seniavos pl. anksčiau buvo pastebėtas automobilis „Audi A3“, kurio pastaruoju metu nebematyti. Policijai nuvykus adresu, kuriuo galimai gyvena asmuo, turintis tokį automobilį, paaiškėjo, kad išties jaunas vyras (gim. 1994 m.), neturintis 1 metų vairavimo stažo, tą vakarą vairavo šią transporto priemonę ir padarė avariją – išvertė kapinių tvorą bei įvažiavo į kapavietes.

Vyriškai prisipažinti, kas ir dėl ko nutiko, vaikinas neišdrįso.

Pareigūnams jis teigė nesuvaldęs automobilio „dėl šlapios kelio dangos“ bei „paspaudęs ne tą pedalą“.

Išvakarėse Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai skelbė, kad Kelių policijos valdybos pareigūnai atlieka tyrimą, siekdami nustatyti iš eismo įvykio pasišalinusį automobilio vairuotoją, įvažiavusį ir apgadinusį Seniavos kapines. Buvo prašoma gyventojų pagalbos.

Vasario 14 d. 8.05 val. gautas pranešimas, kad galimai eismo įvykio metu, nenustatytam automobiliui įvažiavus į Kaune esančių Seniavos kapinių teritoriją, iš po nakties rasti išversti du tvoros segmentai ir apgadintos dvi kapavietės.

Tikslinant įvykio aplinkybes, paaiškėjo, kad netoliese esančios vaizdo stebėjimo kameros vasario 13 d. apie 21.30 val. užfiksavo automobilį, galimai „Audi“ markės, kuris ir galėjo įvažiuoti į tvorą bei pasišalinti iš įvykio vietos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

03:45
36:33
02:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min