Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mergaičių prievartavimu įtariamas kaunietis – abiturientas

Prievartautojas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Įtariamasis nepilnamečių prievartavimu
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai pirmadienio rytą sulaikė 18 m. jaunuolį E.P., kuris įtariamas seksualiai prievartavęs mažiausiai keturias mažametes mergaites. Policija dėkoja visuomenei už pagalbą, nustatant įtariamojo asmenybę.

Pirmasis pranešimas apie seksualinę prievartą patyrusią nepilnametę gautas 2011 m. spalį. Nuo to laiko netoli prekybos centro „Molas“, įsikūrusio K.Baršausko gatvėje, įvykdyti dar keli panašūs nusikaltimai. Aplinkiniai gyventojai buvo įbauginti, vaikus lydėdavo į mokyklą ir parsivesdavo iš jos.

Antradienį Kauno miesto apylinkės teismas leido įtariamąjį suimti 2 mėnesiams. Prokurorai prašė suimti maksimaliam 3 mėnesių terminui. Nusikalstamas veikas jis įvykdė jau būdamas pilnametis. Jam gresia nuo 3 iki 13 metų nelaisvės. Į Kauno miesto apylinkės teismą jaunuolis atvestas su kauke – taip elgiamasi, jei įtariama, kad įtariamasis gali būti įvykdęs daugiau nusikalstamų veikų.

Pasekdavo iki laiptinės

Antradienio popietę surengtoje spaudos konferencijoje Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius sakė, kad 18-metis E.P., įtariamas keturiomis nusikalstamomis veikomis, sulaikytas pirmadienio rytą savo namuose. Anksčiau į teisėsaugos akiratį vaikinas nebuvo pakliuvęs. Jis yra abiturientas. Bus tiriama jo psichinė būklė.

Moksleivis apklausos metu savo kaltės neneigė, tačiau motyvų negalėjo paaiškinti. Visos jo aukos – 7–11 metų mergaitės. Jų pasakojamos užpuolimų aplinkybės sutapo, taip pat jos labai panašiai apibūdino užpuoliką. Jį sučiupti padėjo paviešintos įtariamojo nuotraukos, padarytos iš prekybos centre „Molas“ įrengtų vaizdo kamerų užfiksuotos medžiagos.

Visos aukos buvo sekamos iki laiptinės ir joje užpuolamos. Dvi iš jų užpuoliką išgąsdino garsiai šaukdamos, todėl jis nespėjo patenkinti savo aistros.

„Norėčiau atkreiptų tėvų dėmesį, kad, nors vaikai yra bailūs, jie gali pasinaudoti savo balsu. Laiptinėje nuskambėjęs garsus šauksmas ir aktyvus priešinimas išgąsdina užpuoliką ir gali neleisti įvykdyti savo kėslų. Todėl tėvai turėtų vaikus paruošti psichologiškai taip pasielgti tokiose situacijose“, – pabrėžė Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Darius Jakutis, kuruojantis tyrimą.

VIDEO: policija praso pagalbos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min