2016-12-30 09:24

Mirė per gaisrą „Gaschemoje“ apdegęs jonavietis

Kauno medikams nepavyko išgelbėti per gaisrą „Gaschemoje“ stipriai apdegusio jonaviečio Algirdo Daunoravičiaus gyvybės.
Intensyviosios terapijos skyriuje
Intensyviosios terapijos skyriuje / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Jonava

Praėjusią naktį Kauno ligoninėje vyras mirė. 59 metų A. Daunoravičius buvo gydomas reanimacijos skyriuje. Gaisro metu jis apdegę 80 procentų kūno.

Tyrimą dėl nelaimės darbo vietoje atlieka Valstybinė darbo inspekcija ir Kauno kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimų.

Nelaimė įmonėje „Gaschema“ įvyko gruodžio 16-osios vakarą, apie 21 val. Kilus gaisrui deguonies pildymo ceche, įmonės „Gaschema“ teritorijoje buvo smarkiai sužalotas darbuotojas. Vyras apdegė 80 procentų kūno. Gaisras kilo pildant deguonies balionus.

Pirmiausia į nelaimės vietą buvo iškviesti visą parą dirbantys įmonės „Achema“ ugniagesiai, vietos poliklinikos medicinos punkto felčerė: jie ir suteikė pirmąją pagalbą.

Stipriai apdegęs žmogus nuvežtas į Jonavos ligoninės Priėmimo skyrių. Suteikus pirminę pagalbą ir stabilizavus vyro būklę, jis pervežtas į Kauno klinikas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą