Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 9d. 18:58

Mirtinas 20-mečio vairuotojo neapdairumas Šilutėje: perėjoje „Mersedesu“ nubloškė pėsčiąją

Įvykio vietoje
15min nuotr. / Įvykio vietoje

Penktadienio vakarą – 57 metų šilutiškės žūtis pėsčiųjų perėjoje.

Tragiška eismo nelaimė Šilutėje, Lietuvininkų ir Martyno Jankaus gatvių sankryžoje, įvyko prieš 18 valandą.

Pirminiais duomenimis, viena šilutiškė (gim. 1963 metais) spėriai ėjo per Lietuvininkų gatvės pėsčiųjų perėją, ir vieno automobilio vairuotojas sustojo jos praleisti. O tuomet jau pasipylė kritinės klaidos.

Jaunas vairuotojas teisinosi, kad jį apakino besileidžianti saulė. Bet greičio sumažinti neprivertė.

Pėsčioji ėjo toliau neįsitikinusi, kad kitas, priešinga kryptimi atvažiuojantis vairuotojas ją mato ir ketina praleisti.

Šiurkščiai suklydo ir patirties stokojantis „Mercedes-Benz C220“ vairuotojas. Dvidešimtmetis per perėją lėkė taip, kad stabdyti pradėjo tik pajutęs smūgį į žmogų. Anot liudininkų, parblokšta moteris skriste perskido transporto priemonę, tada bloškėsi į asfaltą.

Teigiama, jog greitosios medikai į nelaimės vietą atvyko ganėtinai greitai. Ėmę teikti pagalbą, jie dar fiksavo nukentėjusiosios gyvybės požymius. Tačiau netrukus ėmė aiškėti, kad pėsčioji patyrė su gyvybinėmis funkcijomis nesuderinamų traumų. Medikams beliko konstatuoti šilutiškės mirtį.

Tuo metu šokiruotas „Mersedeso“ vairuotojas policininkams bandė teisintis, kad jį galėjo apakinti kaip tik besileidusi vakaro saulė. Vaikinas prasitarė, kad kaip tik tuo metu mėgino atlenkti prie stiklo esantį apsauginį skydelį. Kodėl tai darydamas jis nenustojo ar bent nesumažino greičio, juolab ties pėsčiųjų perėja – belieka tik spėlioti arba dar sykį konstatuoti menką įtariamojo avarijos kaltininko patyrimą, valdant padidinto pavojingumo šaltinį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min