Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mirtinos muštynės Lazdijų rajone: netikėtas posūkis bylos tyrime

Nusikaltimas įvykdytas šioje sodyboje Žagarių kaime, Lazdijų rajone
Vilmos Danauskienės nuotr. / Nusikaltimas įvykdytas šioje sodyboje Žagarių kaime, Lazdijų rajone
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų liepą Lazdijų rajono Žagarių kaime vykusių ir mirtimi pasibaigusių muštynių bylos tyrime – naujas posūkis. Redakcijos šaltinių teisėsaugoje žiniomis, artimiausiu metu įtariamajam 24 metų alytiškiui prokurorai žada perkvalifikuoti įtarimus į lengvesnius – iš nužudymo į kūno sužalojimą.

Tai bus padaryta ir karto, gavus atitinkamas teismo medicinos ekspertų išvadas. Šaltinių teigimu, preliminarių išvadų metu nustatyta, kad ne įtariamojo smūgiai buvo tiesiogine mirusio 40 metų Nakrūniškės kaimo gyventojo mirties priežastimi. Išgerti mėgęs vyras, spėjama, mirė nuo mirtinos alkoholio dozės.

Nelaimė Žagariuose įvyko liepos 10-ąją, ryte. Manoma, kad konfliktą tarp sodybos šeimininko svečio, 24 metų Alytaus miesto gyventojo, išprovokavo pats mirusysis.

Vyras neneigė gindamasis nuo veikiančia benzinine krūmapjove ginkluoto girto talkininko kelis kartus jam rėžęs. Tačiau tvirtina, kad tai darė dėl būtinosios ginties.

„Vakare jis buvo paprašytas patalkinti sodyboje. Atėjo su sugyventine. Neslėpsiu, vakarojome, tačiau vėliau jie išėjo namo, mes su draugu – miegoti. Iš ryto G.J. atėjo pagiringas, atėjo kartu su sugyventine. Radę pavėsinėje butelį degtinės, abu išgėrė. Tada užsikūrė benzininę žoliapjovę, ant kurios buvo uždėtas krūmams pjauti diskas.

Girtas G.J. su burzgiančia krūmapjove ėmė vaikytis mano draugą, tas per langą įšoko į namą ir pasislėpė. Kai G.J. užgesino įrankį, mano draugas nusprendė jį „pamokyti“. Bet ten buvo pora antausių, jokio spardymo. Po tų vadinamų muštynių G.J. dar vėl bandė užsikurt krūmapjovę, tai draugas jam tą įrankį iš rankų išspyrė. O G.J. buvo girtas, voliojosi. Kai pamatėme, kad jam blogai, iškvietėme patys medikus. Kai draugas išvyko šoko būsenos namo, G.J. buvo gyvas. Policija jį rado namuose, jis nebėgo, viską paaiškino kaip buvo“, – iš karto po nelaimės pasakojo pats sodybos savininkas.

Įtariamasis sulaikytas po kelių valandų nuo įvykio. Jis buvo neblaivus, todėl apklaustas tik kitą dieną. Vyras neneigė gindamasis nuo veikiančia benzinine krūmapjove ginkluoto girto talkininko kelis kartus jam rėžęs. Tačiau tvirtina, kad tai darė dėl būtinosios ginties.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min