Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 10d. 10:53

Mirusios mergaitės patėvis su likimu nesusitaikė

Žvakutė
Photos.com nuotr. / Žvakutė

Dėl medikų nepastebėto sepsio mirusios 12-metės mergaitės patėvis užvakar rastas nusižudęs namuose, ūkiniame pastate. Manoma, kaip tikrą dukrą mylėjęs mergaitę, vyras neištvėrė netekties ir pats užsinėrė kilpą ant kaklo.

Gruodžio 28-ąją buvo palaidota 12-metė Živilė iš Žagarės – medikai po rankos kaulo lūžio nepastebėjo prasidėjusio sepsio. Nors mergaitė skundėsi silpnumu ir skausmais, ją medikai paleido namo beveik be tyrimų ir apžiūros. Dvylikametė užgeso.

Mergaitės patėvis Oranas Perskauda užvakar savo ūkiniame pastate rastas nusižudęs. Manoma, jis pakėlė ranką prieš save, neištvėręs skausmo dėl Živilės netekties. Pastarosiomis dienomis jam medikai nustatė priešinfarktinę būseną. Tą dieną jis jau turėjo būti paguldytas į ligoninę, tačiau vyras išsiprašė namo. Sakė norintis persirengti ir nusiprausti.

Apie 18 valandą namiškiai pasigedo O.Perskaudos. Manyta, jog vyras išvažiavo į ligoninę, kaip ir žadėjęs. Tačiau jis buvo rastas ūkiniame pastate su kilpa ant kaklo. Atskubėję medikai konstatavo mirtį.

Artimieji pasakojo, jog O.Perskaudą kankino podukros netektis. Jis beveik nebevalgė. Vyrą skaudino Žagarėje pasklidusios apkalbos, kad neva jis pats kaltas dėl mergaitės mirties. Artimieji po skaudžių įvykių O.Perskaudos kambaryje jau buvo radę sunertą kilpą. Tuomet vyras perspėtas nekvailioti, o kilpa sudeginta.

14-metė O.Perskaudos podukra Greta po įtėvio savižudybės pabėgo iš namų, palikusi raštelį, jog grįš tik per laidotuves. Tačiau mergaitę pavyko surasti pagal pėdsakus sniege.

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Patėvis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min