Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 23d. 22:08

Mistiškas įvykis Tauragėje: ant bėgių prieš traukinį gulėjęs vyras tiesiog išnyko

Tauragėje traukinio mašinistas manė partrenkęs žmogų
Arnoldo Vydmanto nuotr. / Tauragėje traukinio mašinistas manė partrenkęs žmogų

Sekmadienio vakarą Tauragėje, ant geležinkelio bėgių, įvyko keistas nutikimas, kurio paaiškinti dorai negali net ir specialiosios tarnybos. Mašinistas buvo priverstas stabdyti traukinį, nes ant bėgių gulėjo vyras. Tačiau šis galiausiai dingo.

Apie 20.23 val. 15min pasiekė žinios, jog Tauragėje – specialiųjų tarnybų sujudimas. Tauragiškiai teigė, jog uždaryta geležinkelio pervaža – kažkas įvyko ant bėgių. Mieste girdėjosi gausios sirenos, traukinio signalas ir stabdžiai. Spėta, jog partrenktas žmogus.

15min susisiekė su Tauragės apskrities policijos budėtoju. Šis patikino, jog 20.34 val. buvo gautas geležinkeliečių pranešimas apie partrenktą ant bėgių žmogų, tačiau nuvykę į įvykio vietą, policijos pareigūnai nukentėjusio taip ir nerado.

„Nukentėjusysis neva tai nuėjo, o ir traukinys ėmė ir nuvažiavo. Įvykio vietoje nieko nebėra. Gal tik kliudė tą žmogų. Iš greitosios medicinos pagalbos taip pat nesulaukėme informacijos apie jokį nukentėjusįjį“, – mįslingas detales dėliojo Tauragės apskrities policijos budėtojas.

Kaip 15min pasakojo prie traukinio, kai jis sustojo, buvę tauragiškiai, mašinistas tikino matęs tolumoje ant bėgių gulintį vyrą. Jis ėmęs stabdyti, signalizuoti. Galiausiai sustabdė traukinį ir išlipo pažiūrėti, tačiau jokio žmogaus nei po traukiniu, nei šalia jo neberado. Jis tiesiog staiga ėmė ir kažkuriuo momentu pradingo. Matyt, prieš pat traukiniui atsitrenkiant į jį.

„Į įvykio vietą prisirinko nemažai žmonių. Į vieną vyrą su melsvais batais lyg buvo parodyta pirštu, – jog tai šis vyras, gulėjęs ant bėgių, tačiau šis greitai iš minios dingo“, – pasakojo vienas tauragiškis.

Taip ir liko neaišku, ar vyras spėjo laiku atsistoti ir pradingti, ar mašinistą paveikė nuovargis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min