Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 18d. 09:25

Mokesčius nuslėpęs Klaipėdos verslininkas neišsisuko: biudžetą papildė 10 tūkstančių eurų

Grynieji eurai
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Grynieji eurai

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba, siekdama ardyti išplitusį maitinimo įstaigų šešėlį, kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame bendrovės direktorius įtariamas apgaulingai tvarkęs įmonės buhalterinę apskaitą.

Tyrimo duomenys rodo, kad Klaipėdos senamiestyje veikiančio baro „IQ“, kurį valdo įmonė „Laisvalaikio studija“, vadovas tyčia tinkamai neorganizavo buhalterinės apskaitos tvarkymo. Jis nesudarė rašytinės darbo sutarties su įmonės buhaltere, o ši 22 atvejais buhalterinėje apskaitoje neapskaitė ir į apskaitą neįtraukė darbo užmokesčio mokėjimo bei priskaitymo žiniaraščių ir šių duomenų neužregistravo kasos knygoje.

Taip pat išsiaiškinta, kad klaipėdietis, siekdamas išvengti mokesčių, įrašė į deklaracijas neteisingus duomenis apie šios įmonės pajamas ir turtą. Paskaičiuota, kad iš viso liko neapskaityta beveik 55 tūkst. eurų už įvairias parduotas prekes ir suteiktas paslaugas.

Išsiaiškinta, kad bendrovės direktorius 2017–2019 metais neapskaičiavo, nedeklaravo ir nesumokėjo į valstybės biudžetą ir sveikatos draudimo biudžetą daugiau nei 10 tūkst. eurų pridėtinės vertės, pelno, gyventojų pajamų, socialinio draudimo ir privalomojo sveikatos draudimo mokesčių.

Padarytą žalą verslininkas S.G. pripažino, atlygino, nuo todėl nuo baudžiamosios atsakomybės buvo atleistas pagal laidavimą. Maitinimo paslaugas teikiančių įmonių patikrinimus FNTT tęsia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min