Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslo ir žinių diena ugniagesių gelbėtojų akimis

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino karščiausius rugsėjo 3 dienos įvykius.

Per praėjusią parą šalyje kilo 29 gaisrai. Viename iš jų traumas patyrė 2 žmonės, pažymima PAGD atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Apie 18 val. 50 min. gaisras kilo Kauno rajone, Raudondvario kaime, Saulėtekio gatvės daugiabučio namo bute. Čia 73-ejų metų buto gyventoja lovoje degino žvakę, kuriai iškritus iš rankų, lova užsidegė. Ją dviem milteliniais gesintuvais dar iki ugniagesių atvykimo spėjo užgesinti kaimynai, tačiau moteris apdegė kojas, o buto šeimininkas – pirštus. Atvykę medikai, nukentėjusiems vietoje suteikė pirmąją pagalbą.

Apie 12 val. 50 min. Marijampolės savivaldybėje, Pagrandų kaime, užsiliepsnojo kombainas „Drobnink 7000“. Ugnis nuniokojo kombaino variklio skyrių, o gaisro priežastis tikslinama.

Apie 18 val. 10 min. Ukmergės rajone, Šlapių Priemiesčio kaime, užsidegė ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą pilnai sudegė karkasinė pastato dalis, viduje buvęs šienas, šiaudai, ūkio reikmenys ir namų apyvokos daiktai. Laimė, ugniagesiams, pavyko išsaugoti du šalia stovinčius gyvenamuosius namus ir pirtį. Įvykis tiriamas.

Dar vienas ūkinis pastatas šiąnakt apie 1 val. 40 min. užsiliepsnojo Kaune, Viršutynės gatvėje. Gaisro metu nudegė pastato stogas, apdegė vidinės patalpos: du garažai, medinė malkinė ir tvartelis. Sudegė ūkiniame pastate stovėjęs automobilis „VW Multivan“, apdegė kito lengvojo automobilio „Audi“ dešinės pusės priekinis žibintas ir veidrodėlis. Manoma, kad pastatas buvo padegtas.

Antradienio naktį apie 2 val. taip pat Kaune, Muitinės gatvėje, buvo sudeginti keturi UAB „Kauno švara“ priklausantys plastikiniai šiukšlių konteineriai. Įvykis tiriamas.

Apie 22 val. 10 min. Vilkaviškio rajone, Dubėnų kaime, užsiliepsnojo automobilis „VW Golf“. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau skendėjo liepsnose, tad jos išgelbėti nepavyko. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Praėjusią naktį apie 1 val. 10 min. gaisras kilo Panevėžio rajone, Grundiškio kaime stovėjusiame garaže. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau buvo sugriuvęs ir degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė garažas, jame buvę apie 4 kub. m lentų, medžio apdirbimo staklės, įrankiai. Įvykis tiriamas.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 22 kitus gelbėjimo darbus, kurių metu Marijampolės savivaldybėje, prie Liudvinavo miestelio, iš nuvažiavusio nuo kelio krovininio vilkiko MAN ištraukė du prispaustus Lenkijos piliečius ir perdavė juos medikams.

Praėjusią naktį gautas pranešimas, jog Akmenės rajone, Kalniškių kaime, šulinyje gali būti nuskendusi moteris. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai, nusileidę į šulinį surado ir ištraukė 71-erių metų moters kūną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min