Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 22d. 16:43

Molėtiškis nuteistas jau už antrą žmogžudystę

Ranka, laikanti peilį (asociatyvinė nuotrauka)
123rf.com nuotr. / Ranka, laikanti peilį (asociatyvinė nuotrauka)

Panevėžyje nuosprendį dėl nužudymo išgirdo 37 metų molėtiškis E.L. Tai jau antras kartas, kai jis ilgiems metams į įkalinimo įstaigą siunčiamas už žmogžudystę. Prieš 15 metų vyras buvo pripažintas kaltu dėl kito nužudymo, praneša Prokuratūra.

2016 metų gruodžio 12 dienos vakarą į daugiabutį Molėtuose buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai. Tačiau sužeistam į krūtinę 47 metų buto šeimininkui jie niekuo padėti nebegalėjo – jis jau buvo miręs. Vėliau ekspertai nustatė, kad mirtinas buvo vienintelis dūris peiliu, pataikęs tiesiai į širdį.

Netrukus buvo sulaikytas ir įtariamasis – toje pačioje gatvėje gyvenantis E.L. Ikiteisminį tyrimą atlikę Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nustatė, kad mirtimi baigėsi trijų pažįstamų vyrų išgertuvės. Geriant alkoholį ir lošiant kortomis, E.L. netikėtai dūrė buto šeimininkui peiliu į krūtinę. Pamatęs, kad šis paplūdo kraujais, E.L. iš buto pasišalino.

Kartu buvęs trečias bičiulis iškvietė medikus, tačiau sužeistojo gyvybė užgeso dar iki jiems atvažiuojant.

Panevėžio apygardos teismas birželio 21 dieną E.L. pripažino kaltu dėl žmogžudystės ir skyrė jam 13 metų laisvės atėmimo. Pirmuosius 3 metus jis privalės bausmę atlikti kalėjime, likusį laiką praleis pataisos namuose. Teismas taip pat nusprendė nuteistąjį pripažinti pavojingu recidyvistu. Be to, E.L. privalės nužudytojo artimiesiems atlyginti 80 tūkst. eurų neturtinę bei 3 tūkst. eurų turtinę žalą.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs ir valstybinį kaltinimą teisme palaikęs Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis sakė, kad tai jau antras kartas, kai E. L. pripažįstamas kaltu dėl žmogžudystės – 2002-aisiais jis buvo nuteistas dėl kito nužudymo. „Deja, už šį nusikaltimą praleidęs beveik dešimtmetį nelaisvėje, vyras nepasimokė. Jis vėl atėmė žmogui gyvybę“, – apgailestavo prokuroras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min