Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 8d. 13:51

Molėtų r. vienkiemyje operatyviai sulaikyti vagišiai

Antrankiai
Policijos nuotr. / Antrankiai

Kaip rodo ilgametė mūsų patirtis, tinkamai pasirūpinus nekilnojamojo turto apsauga turto savininkams bus tik ramiau. Netgi ir atokiuose rajonų kampeliuose galima sėkmingai apsaugoti savo turtą. Tai įrodo dar vienas įvykis, įvykęs atokioje vietoje prie ežero pastatytame name.

Vakar vakare, apie 23 val. Viešosios policijos apsaugos tarnybos Utenos skyrius gavo pavojaus signalą iš namo, esančio Čimbarų k., Dubingių sen., Molėtų r. Reagavimo grupė, atvykusi prie saugomo objekto, aptiko išdaužtą plastikinio lango stiklą. Iš pėdsakų buvo matyti, kad įsilaužta į namo vidų. Vienas pareigūnas liko saugoti namo, o kitas nusekė paliktais pėdsakais sniege. Bijutiškio k., apie 3 km nuo objekto, buvo sulaikyti du asmenys. Kadangi sulaikomi asmenys priešinosi, buvo panaudotos dujos, koviniai veiksmai ir antrankiai.

Sulaikytieji prisipažino, kad išdaužę stiklą buvo patekę į gyvenamąjį namą, tačiau pastebėję, kad suveikė apsauginė signalizacija, pabėgo. Patikrinus alkotesteriu vienam iš asmenų nustatytas 1,52 promilės, o kitam 1,76 promilės girtumas. Sulaikytieji pristatyti į Utenos apskrities VPK Molėtų r. policijos komisariatą, praneša Policijos departamentas.

Buvo iškviestas namo šeimininkas ir operatyvinė grupė. Dėkingas savininkas pareiškė, kad nuostolį sudaro tik išdaužtas lango stiklas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:31
00:38
00:18

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie 15min