TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterį marijampolietis užmušė supykęs dėl ant jo užpiltos sriubos: smogta 14 kartų

Juozas Malukas teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Juozas Malukas teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Kauno apygardos teisme imta nagrinėti žmogžudystės byla. 56-erių metų marijampolietis Juozas Malukas kaltinamas nužudęs Auksuolę D. Pagautas įniršio dėl to, jog sugėrovė nepalieka jo namų, jis smogė jai mažiausiai 14 kartų. Smurto proveržį sukėlė užpilta ant krūtinės sriuba.

J.Malukas kaltinamas tuo, kad tarp 2015 m. lapkričio 30 d. ir 2015 m. gruodžio 1 d. 12 val., tiksliau ikiteisminio tyrimo nenustatytu laiku, Marijampolėje esančiame name, konflikto su Auksuole D. metu, tyčia sudavė jai mažiausiai 14 smūgių rankomis ir kojomis į galvą, krūtinę, pilvą ir kitas kūno vietas.

Moteriai lūžo raktikaulis, šonkauliai, trūko blužnis, kepenys. Dėl daugybinių patirtų sužalojimų Auksuolė D., įvykus nukraujavimui į krūtinės ir pilvo ertmes, įvykio vietoje mirė.

Iki suėmimo kaltinamasis niekur nedirbo, buvo registruotas darbo biržoje, įtrauktas į pastovios gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašą. Tai jam – ne pirmas teismo posėdis. Anksčiau šis vyras teistas keturis kartus. Kaltę dėl šio nusikaltimo jis pripažįsta.

„Dirbau tuomet nelegaliai. Darbdaviai man buvo davę butą, kuriame galėjau gyventi. Tą dieną grįžau į namus. Radau ją jau girtą prie jų. Įsileidau. Nuėjau į parduotuvę, pradėjom gerti. Užmigau. Prabudau, žiūriu, dūmai. Buvo užsidegęs užklotas. Susipykom. Tuomet sėdom gerti vėl.

Variau ją lauk, bet ji nėjo. Stvėrėsi rankenos, užpylė ant manęs sriubą. Tuomet pradėjau mušti. Tuomet aptemo sąmonė. Labai mažai ką prisimenu. Nepamenu, kiek smūgių sudaviau“, – lemtingus įvykius pasakojo kaltinamasis.

Kadangi neturėjo kur gyventi, vis „prisimazindavo“ pas mane. Kartais ateidavo su kokiu buteliu.

Prabudęs jis puolė pas kaimynę, ši dar užčiuopė pulsą, iškvietė greitąją pagalbą. Tačiau buvo per vėlu.

Teisėjos paklaustas, kokie buvo jų santykiai, ar seniai pažinojo nukentėjusiąją, J.Malukas patikino, kad pažinojo moterį iš matymo.

„Kadangi neturėjo kur gyventi, vis „prisimazindavo“ prie manęs. Kartais ateidavo su kokiu buteliu. Atsirasdavo, vėl dingdavo. Buvo ir utėles užnešusi. Ir kapeikos dingdavo. Kartais pragyvendavo savaitę pas mane. Ką darysi, juk neturėjo kur dingti. Būdavo, kad man nebūnant, balius keldavo namuose. „Bardakus“ darydavo“, – tikino kaltinamasis.

Teisėja paviešino ikiteisminio tyrimo metu duotus kiek kitokius kaltinamojo parodymus. Jis tikino Auksuolę D. jau radęs nugriuvusią nuo šlapinimuisi skirto kibiro. Moteris gulėjo ant žemės.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Juozas Malukas teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Juozas Malukas teisme

„Jei būčiau blaivas, nebūčiau mušęs. Būčiau buvęs pajėgus ją išvyti. Bėdų nešiotoja ji tik buvo. Iškeikė mane. Dar į tą išpiltą sriubą kartu kritom. Nuo to momento nieko ir neprisimenu. Po to lyg nuėjau dar ir miegoti. Aš žinau, kad buvau teisus – reikėjo ją išvyti“, – teigė J.Malukas.

Kaltinamasis tikino labai blogai pasielgęs. Iki tol dėl Auksuolės D. tik stengęsis: pirkdavo jai vaistus nuo utėlių, bandė atvesti į doros kelią.

„Pykomės visą dieną. Atėjo velnias į namus ir sukūrė košmarą“, – galutinę išvadą apie sugėrovę pateikė J.Malukas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min