Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 17, 10:51

Moteris Kaune rado pamestą nemažą pinigų sumą: policija ieško savininko

Šią istoriją būtų galima vadinti laiminga, jei pareigūnams pavyktų surasti pamestų pinigų savininką ir jam juos grąžinti.
Pinigai
Asociatyvi nuotr. / FNTT nuotr.

Jau savaitė, kaip Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai bando išsiaiškinti, kam priklauso balandžio 26 dieną apie 12.30 val. pamesta ir pilietiškos moters rasta nemaža grynųjų pinigų suma.

Pinigai rasti Kaune, senamiestyje, juos radusi moteris dar bandė ieškoti pinigų savininko pati, tačiau nepavykus jo rasti, ji pinigus atnešė į Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariatą.

„Džiaugiamės, kad mūsų mieste gyvena tokie pilietiški žmonės. Viliamės, jog tikrasis pinigų savininkas ar savininkė greitai atsiras“, – kalbėjo policijos pareigūnai, taip ir nesulaukiantys besikreipiančio tikrojo pinigų savininko.

Asmenį, kuriam priklauso pinigai, prašome kreiptis į Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Dovydą Sinkų tel. nr. +370 60 627135, el. p. dovydas.sinkus@policija.lt arba atvykti į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą adresu Kęstučio g. 42, Kaunas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min